Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mivel érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mivel érdemes foglalkoznia egy szex függő férfinak?

Figyelt kérdés

Ami bejön a csajoknak, ugyanakkor ha úgy adódik prostira is bármikor van pénze?


Vagyis legalább 750 nettót keres/hó?


A politikus nem jó, mert ennyi prostizásnak hamar híre megy és kitesznek a pártból...



2018. ápr. 13. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Pedig, ha politikusnak mész kurogathatsz egy komplett országot... Amúgy meg igen barom vagy. Ki választ úgy munkát, hogy tudjon prostizni???? Nooooormális?
2018. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Én is szexfüggő vagyok és személyi edzőnek készülők egy tanfolyamon :) 21/N
2018. ápr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ha nő lennék, akkor én is annak mennék :)


De pasiként nem tudnám az összes csajt elcsábítani akvel dolgozom és hamarabb beperelnének szexuális zaklatás vádjával...


Egyes, amúgy egy szex függő választana e szerint munkát.

2018. ápr. 13. 20:29
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
"Vállalkozó"... Tudod melyik fajta... Tarkopasz fej, fuksz, izompóló, öregek fenyegetése, rokkanthelyen parkolás, panaszkodás minden szolgálatatásra.
2018. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

És olyan dolog nincs ami emellett becsületes és hasznos emberré is tesz?

Ha tudok szexelni napi 4x-5x minimum, lehetőleg nem ugyanazzal a nővel akkor nem igazán érdekel, hogy mit csinálok...

De ennyi erővel lehetne olyat is ami valódi munka és hasznos a társadalom számára.

2018. ápr. 13. 20:35
 6/14 anonim ***** válasza:
4%
ügyvéd. Nem viccelek. Bármikor ki dumálja magát, és rengeteg pénze van amivel csajozhat vagy prostit rendelhet 26/L
2018. ápr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Áh... A jog az amúgy is érdekelne, de az a baj, hogy manapság nem is annyira könnyű elhelyezkedni vele, illetve a kamara simán kizár ha kiderül, hogy prostizok.

Pedig nem is illegális, csak "erkölcstelen".

2018. ápr. 13. 20:39
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Adjátok itt neki a tippeket xD basszus, hát az se biztos, hogy van rájuk affinitása..... Komolyan hihetetlen
2018. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3%

#7


Ez mi? Mi közük hozzá? Na jó lehet csúnya jogásznak lenni, akkor aztán se szerelem, se prostik. Már értem miért ekkora bunkók és miért hat rájuk ennyire a megvesztegetés.


Bár sokan megrekedtek a '80-as évek szintjén, hogy a prostik kizárólag a Budapestről kivezető mellékutakon ácsorgó szilikonkirálynők lehetnek, holott már rég nem így van.


Prűd a társadalmunk és amíg a káderenpé a koalícióban van, addig az is marad.

2018. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
4%

6. os vagyok. Miért ítélnének el ? ugyanolyan szolgáltatás mint a többi. Nem politikus vagy pap vagy, h magyarázkodnod kelljen.


a tanár legalább meg tudja magyarázni ( igaz elég gyenge szöveggel) h mit keres ott....

2018. ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!