Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mi a véleményetek a férfiak ápoltsági állapotáról? Lehellet-fogak, hónalj, ágyéktáj? A fiatalabbak ápoltabbak?

Figyelt kérdés
Volt hogy higiénés ok miatt nem kellett valaki, holott külsőre, egyébként tetszett?
2018. ápr. 14. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem kor függő, azért mert valaki fiatal, miért lenne tisztább meg jobb állapotban, mint mondjuk egy 40-es férfi? Sőt inkább , aki idősebb vagy idősödik egyre igényesebb lesz magára, mint volt fiatal korában. Sok fiatal leszarja mi van vele csak teng leng, büdösen megy suliba stb. míg, amikor idősebb lesz még maga is belátja, hogy biza mikor fiatalabb volt milyen igénytelen volt a mostani énjéhez képest :)
2018. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyennel problémám. Azt már a randikon is látod, sőt neten képeken is, hogy igényes, jólöltözött, ápolt-e a srác.
2018. ápr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ami buktató az a lehelet.

Abból 2 véglet van: aki hanyagolja, és elájulsz a szájszagától.

Vagy aki mániákusan ügyel rá, hogy a mentol töményen áradjon belőle, még reggel felkelés után is!


Középút nem nagyon van.


De elmondható, hogy aki eljut oda, hogy jól öltözködik, borotválkozik, fürdik, illatosít rendesen... az nem biztos, hogy a szájával is hasonlóan bánik.


Igen ment fuccsba így randi. Hiába volt a pasi olyan guszta, hogy elcsöppent a nyálam, kinyitotta a száját és komoly erőfeszítés volt az eszméletemnél maradnom.

Ilyen sajnos van. Nem is kevés.

2018. ápr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Nem túl jó.Pont erről az oldalról is volt szerencsém egy emberhez, aki ugyan nem volt rossz külsőre, de hónaljszag, rothadó fogak bűzös lehelettel párosítva eléggé visszariasztottak tőle.Az ágyéktájig ezek után már nem jutottam el, szerintem érthető okokból.Ha én vettem a fáradtságot, hogy frissen zuhanyozva, hajmosás, tiszta ruha felvétele után találkozzak az illetővel, ezt viszont is elvártam volna.

Az is elég gáz számomra, hogy nem használnak sokan izzadásgátlót sem.Hiába fürdik (ha egyáltalán fürdik) valaki, pár óra után elég brutális szaga lesz enélkül.Sok embernél tapasztaltam és ez nagyon visszariaszt.

2018. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%
😂
2018. ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
#3 férfiként írom,egyetértek veled! Sajnos nőknél ugyanezt tapasztalom,2 véglet...vagy rettenetesen igénytelen,slendrián módon fürdik,mosakszik intimtájékon (ami önmagában izgató is lehetne-ha lenne középút,de nincs),és hát a szájszag,na az engem is padlóra küld...vagy pedig túlzásba viszi és a kellemes feromonok élményétől is megfosztja partnerét,szégyelli a testét,a természetes nedveit stb. mind2 véglet rossz...én a saját szájszagom se bírom ha kicsit is megérzem teszek ellene,ezt is várom el. De pl. punciszagot,hónalj szagot enyhe testszagot,intim szőrzetet szeretem. Csak ne betyárkörték és wc papír csimbókok lógjanak a puncin elkenve meg ne ilyen több napos mosdatlanság szaga legyen a ruhájának,a testének.
2018. ápr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!