Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel tudnám teljesen megvadít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám teljesen megvadítani. Milyen új pózok, trükkök technikak vannak?

Figyelt kérdés

A barátom nehezen oldódik fel szexuális tekintetében meg úgy általában véve is ilyen típus. Fegyelmezett. Én is elég szégyenlős típus vagyok viszont én már elég sokat változtam magamhoz képest. Tudom hogy benne is megvannak a vas fantáziák a szenvedély mint bennem is. Csak nehéz előcsalogatni. Volt már rá példa és az bizony nagyon jó együttléteket eredményezett.


A kérdésem az hogy milyen praktikákat tudtok mondani mivel tudnám meginkabb felizgatni vagy újat mutatni.


Póz? Technika? Az is segítene ha férfiak elmondanák ők mit szeretnek. Ötleteket gyűjtök.


Tudom nem egyforma két férfi de várom a tippeket.


2018. ápr. 15. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

egy kis alkohol segíthet :)

Vagy ha beszélsz neki arról hogy mennyire kívánod

2018. ápr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
legyél vele domináns
2018. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Estére vegyetek egy üveg bort kapcsolj be valami lágy zenét pár mécsest helyezz el a szobába. Már mindgyárt jo hangulatot eredményezz. Kezdemenyezz finoman
2018. ápr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lovaglással sokat lehet dobni a technikán,ha ilyen nyolcasokban mozogsz a farkán,vagy tövig tolod és utána a felső részén is játszol vele.Amúgy igen,a kiszolgáltatottság vagy különleges helyszínek is dobnak a szexen.
2018. ápr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!