Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, hogy jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy jobban kívánjon a barátom? Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Heló mindenkinek! Lassan 2 éve vagyok együtt a barátommal, ő 23 én 20.. Sose volt nagy szexuális étvágya, de az utóbbi időben úgy érzem, mégkevésbé vágyik rám. Új munkahelye van, sokszor fáradt és általában erre hivatkozik, és én próbálok megértő lenni, de már nem bírom. Folyton kívánom a szexet, épp befejezzük és már megint szeretném újra. Régebben volt hogy napi 3x is csináltuk, ha éppen jobb kedve volt és sikerült rávennem. Most meg már tényleg eszébe se jut az ilyesmi. Heti kb 1-2x szoktunk, ami meg nekem semmi, és akkor is mindig én kezdeményezek valami csinos fehérneművel, orállal vagy ilyesmi, de már ez se igazán hatja meg. Mintha csak azért csinálná hogy ne legyek olyan elégedetlen, nem élvezetből meg mert szeretné. Normális hogy ennyi elég neki? Hogy tudnám elérni hogy többet csináljuk? Mivel próbálkozzak még?? Nagyon szeretem őt, és nem akarom elhagyni, de a folytonos kielégületlenség feszültté tesz. Nem tudom kontrollálni magam, mindig csak a szexen jár az agyam. Mit tegyek most?
2018. ápr. 16. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most azt tedd, hogy üljetek le, és beszélgessetek el róla, mert azzal, hogy te minden nap rámászol, semmit nem fogsz elérni.
2018. ápr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1-nek igaza van. Nyilván jönnek majd a kommentek, hogy "bezzeg, ha elém állnál csinos fehérneműkben, úgy meg....." de nem ez a megoldás.
2018. ápr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kavar massal!
2018. ápr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem biztos h kavar, lehet h csak stresszes vagy fáradt. ebben az esetben munkahelyváltás, életmódváltás segíthet. persze nehéz megértetni az emberekkel h a saját élete fontosabb mint azé akinek a zsebét kitömi pénzzel, de néhány emberrel meg lehet.
2018. ápr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!