Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a barátom jobban szeressen és kivánjon?

Figyelt kérdés

Én 23 ő 22 éves, kb fél éve vagyunk együtt!

Egy helyen dolgozunk és sokat vagyunk együtt, ott lakok náluk ezzel nincs is gond!

De Úgy érzem hogy hiába mondja hogy imád és kiván, néha csak magát nézi! Ha szexről van szó mindig én kezdemények és én vagyok felül, van olyan hogy el se jutok a csúcsra, mert neki meg volt és én utána le vagyok tojva! Ja persze előjáték nuku, nem igényli viszont én igen!!! Nem tudom meddig mehet ez igy tovább, mert én nagyon szeretem a szexet, és igy nem teljes az életem! Nagyon sok kapcsolata volt és nekem is, lehet hogy még csak kezdő az ágyban??!


2008. nov. 29. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Fél éve vagytok együtt és másris együtt éltek? Mert ha jól értem erről van szó.

Nos így ne csodálkozz, ha hamar lecseng a kapcsolatotok...kell a vágyódás egy kapcsolatban, és Ti együtt laktok, és együtt dolgoztok...

Szerintem fél év alatt derül ki kb. hogy a kapcsolat komoly lehet-e, vagy csak futó kaland.És ti már házasokként éltek...így naná, hogy nem jó...

Nem adok nektek sok időt...

2008. nov. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Valljuk be a kedvesed nem egy nagy csődör az ágyban és nem is figyelmes. Ha az összhang nem alakult ki fél év alatt, akkor szerintem ne számíts sok jóra. Teljesen igazad van, hogyha a szex rossz, akkor nem teljes az ember élete. Nem tudom, hogy az érzelmek terén milyen ez a kapcsolat, de ha még úgy sem jó, akkor szerintem jobb lesz külön. Azonban, ha szeretet, akkor azonnal meg kell ezt beszélnetek.

Sok sikert!

Petranova

2008. nov. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
77%
Vegyél stikában egy szexi fehérneműt, vagy csináltass /ha nincs még/ köldögpiercinget, egyszóval keltsd fel a figyelmét! De az előjátékról azért el kellene beszélgetni Vele.
2008. nov. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! Egyenlőre úgy érzem javulóban van a kapcsolatom!

Egyébként nem vagyunk házasok, sőt!

Ja azt még hozzá tenném, szerintem az is lehet a baj hogy nem akarja kimutatni az éréseit felém!!

Ezért makacs és büszke férfi arcot húz maga elé!!

De ha ezt igy folytatja jól elküldöm a pi...ba!

2008. dec. 15. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!