Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves hölgyek, nektek mekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek, nektek mekkora pénisz jön be? Illetve fontos vagy csak jól kell használni? Mekkora az amivel megelégszik 1 nő?

Figyelt kérdés
Puszta kíváncsiság

2018. ápr. 17. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez már vagy a 100.ilyen kérdés.

A keresőben találsz "hasznos" válaszokat.

2018. ápr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1= arab szám

egy= határozatlan névelő

2018. ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha ez megnyugtat akkor vicc nélkül 1 magyar örán sem voltam mivel Felvidéki vagyok de attol szívem szerint magyarnak tartom magam
2018. ápr. 17. 14:35
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Nincs ilyen,hogy milyen jön be,az jön be akin rajta van.A pasik ezt nem értik.:-)Most komolyan kit érdekel ,hogy pár centivel hosszabb vagy rövidebb?Egy női hüvely nem hosszú.Én mondjuk a teremtőt sem értem,miért nem adott egyformát mindegyik férfinak??Egyszerűbb lenne a világ és nem tennének itt fel ezer fölösleges kérdést.Hát nem? :-)
2018. ápr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi hát az biztos hogy sok minden egyszerűbb lenne
2018. ápr. 17. 15:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég vastag, eddig mindenkinek jó volt :)
2018. ápr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Jól kell használni dumával, csak a kisfarkúakat akarják nyugtatni vagy átvágni, nekem is ezt hazudták, de én szerencsére nem hittem el.
2018. ápr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!