Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem kívánom a "szexet"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánom a "szexet"?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt voltam utoljára nővel, ezért jó ideje csak önkielégítést végeztem,de azt sem ész nélkül hanem csak amikor kívántam és jól esett,de egy ideje kb 1-1.5 hónapja nem kívánom azt sem, és a spontán merevedések is szinte eltűntek. Ha csinálom akkor feláll és el is tudok élvezni, de valamiért nem érzem hogy "kanos" lennék.Épp ezért már csak ritkán nyúlok magamhoz. Félek, hogy ha lesz egy barátnő akkor nem úgy fog működni a dolog ahogy kéne.

Szerintetek ez miért lehet?

25/F



2018. ápr. 18. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
mivel 25 éves vagy és elvileg egészséges én lelki okokat keresnék a háttérben ja és ha találsz egy csajt akkor szerintem működni fog csak ne görcsölj rajta
2018. ápr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Lehet aszexuális vagy.


Elég tág fogalom, szóval attól még hogy voltál nővel nem jelenti azt hogy ne lehetnél az

2018. ápr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Viszont ha randizgatok egy lánnyal akkor érzem, hogy néha elkezd merevedni és úgymond “nedvesedik” is a péniszem. Akkor most ez mi lehet? Ha nem kívánnám őt akkor ezek sem lennének, vagy tévedek?
2018. ápr. 22. 11:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek fizikai jelek arra hogy működik a farkad és azt várja hogy punciba dugd... Egyébként az a nedvesség előváladék
2018. ápr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!