Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy nő léttemre 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nő léttemre 2 naponta kívánom a szexet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen imádom a mostani partneremmel a szexet. Naponta jól esne van, hogy reggel is és este is, de ha 2 napig nincs akkor már feszült vagyok. Nyílván nem vagyok idegbeteg, de vágyom rá és rossz ha nincs. Illetve nagyon rá vagyok kattanva a témára is. Olvasgatok miben hogy lehetnék/lehetnénk még jobbak. Ez normális, hogy ennyire rajta vagyok a témán? Eddig még csak ő váltott ki belőlem ilyen érzést.
2018. márc. 17. 14:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
Ok pár hónap múlva elmúlik.Pár év múlva meg már egymásra se tudtok majd nézni nemhogy szexelni :D
2018. márc. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális.
2018. márc. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Az is normális lenne ha naponta kívánnád,főleg fiatalabb korban ez nem rendkívüli.
2018. márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
ez lenne a normális... :)
2018. márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
3 éve vagyok vele :D a pár hónapon már túl vagyunk. Régebben is sűrűn volt de mostanában kb. fél éve még inkább megvadultunk :D
2018. márc. 17. 15:06
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Miért ne lenne az?

Én teljesen normálisnak tartom magam, holott én minden nap tudnám csinálni és 12 éve vagyok együtt a férjemmel és gyerekünk is van, és már 30 éves vagyok. Tehát túl fiatalnak se mondhatom magam. Mégis minden nap tudnám csinálni, szóval nyugodj meg, nincs veled semmi baj.:)

2018. márc. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Király Péter 1 ***** válasza:
75%
Persze ez normális:) Ez a normális szerinted?
2018. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy az csak van két barátnőm akinek meséltem erről ésők elbizonytalanítottak kicsit.
2018. márc. 17. 15:37
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Barátnőkre nem kell hallgatni. Teljesen normális. Én naponta kívánom a szexet. Ha jó érzés csinálni, ne aggódj ezen. :)
2018. márc. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges vagy :D. A baráznőid irigyek eztől még biztos jó fejek és szeretni valóak. Dehát valjuk be ez van.
2018. márc. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!