Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogyan hoztátok vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan hoztátok vagy hoznátok fel a pettinget, esetleg a szexet az első alkalommal? Mennyi idő után lenne érdemes felhozni az első komoly kapcsolatban, miközben eddig még nem volt semmi szexuális dologban részem? 21/f

Figyelt kérdés

2018. ápr. 18. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A lány is szűz még?
2018. ápr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem kell felhozni..megy az magától, ha nem szeretné nem fogja engedni
2018. ápr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jönni fog magától ha megérett a dolog,de csókolózás közben elindul a kezed és meglátod hogy reagál
2018. ápr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem szeretnék puhatolózni, mert kínos lenne, ha csók közben azt mondaná, hogy például ne menjen lentebb a kezem a fenekére. Ő 19/l
2018. ápr. 18. 16:32
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Mióta vagytok együtt?
2018. ápr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egész addig ne, amíg úgy érzed akármilyen visszautasítás után, hogy "mert kínos lenne". Majd alakul, de úgy alakuljon, hogy ne legyen kínos és tényleg mindent őszintén meg tudjatok beszélni.
2018. ápr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A beszélgetéssel nincs gond, mindent megosztunk egymással, viszont ez még témailag is sok lenne neki szerintem. 3 hónapja vagyunk együtt.
2018. ápr. 18. 16:46
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
3 hónap? Akkor meg igenis, nyúljál csak oda, magadtól.
2018. ápr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Én lány vagyok,de ha csókolóztok nyúljál a cicijéhez,először csak ruhán keresztül, ha nem veszi el a kezed akkor nyúlj be nyugodtan a ruhája alá.Majd meglátod hogy tetszeni fog neki és akár haladhatsz lefelé is.Hajrá!
2018. ápr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk mind a ketten szüzek voltunk és két hónap után lett meg. Én is úgy csináltam anno mint ahogy itt többen is leírták, hogy csók közben először megfogtam a cicijét,néztem hogy elveszi-e vagy sem. Aztán lehet így apránként továbbmenni.
2018. ápr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!