Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rendellenes dolog hogy 26...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendellenes dolog hogy 26 éves nőként a kb.14 cm feletti mérettel rendelkező férfiak esetében fáj az aktus?

Figyelt kérdés
Nem vagyok büszke mert sok férfival voltam, de így van összehasonlítás alapon és ezt tapasztaltam
2018. ápr. 20. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ekkora a hüvelyed és kész. :)
2018. ápr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem rendellenes, a hüvely mérete, táguló képessége változó...sok nőnek nem kellemes a 15+- os méret.
2018. ápr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Wikipédia:

"Bár az anatómiában nagy az eltérés, a nyugalmi állapotban lévő hüvely hossza nagyjából 6–7,5 cm a külső falnál (elől) és 9 cm a hátsó fal mentén. Nemi izgatás során mind a széltében, mind hosszában kitágul. Elaszticitása lehetővé teszi, hogy nemi közösülés valamint a magzat szülése alkalmával kitáguljon."


Ergo teljesen normális dolog.

2018. ápr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%

Nem tapasztaltam ilyet 20/4,5 méretemmel. Volt nagyon szűk és rövid barátnőm, kellő izgatás után (mikor már tocsogott) nagyon finoman tolta bele, amikor már kitágult lehetett nyomni ahogy akartuk.

Olyan már volt hogy nőgyógyászati problémája volt (valami ciszta) és azért fájt, de ez hamar kiderült vizsgálaton. Utána ő sem panaszkodott.

2018. ápr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elképzelhető hogy jobb szerszámmal felruházott férfi óvatosan tövig tolja és onnan nyújtja az csinálhat mély zónás orgazmust.Vagy mindenképp fájdalmas?Ilyennel még nem találkoztál?

F.

2018. ápr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Annyira butaság, amikor ilyen kérdésekhez férfiak írnak baromságokat. Honnan tudhatnátok, hogy milyen a nőnek?

Kérdező! Nem rendellenes. A barátomnak kb 15 cm a pénisze, és vannak pózok, amikben figyelnie kell, hogy milyen mélyre megy. Ebből arra következtetek, hogy ennél nagyobb péniszű emberrel halmozottan lennének ilyen problémák.

2018. ápr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!