Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen gyakran "csábít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen gyakran "csábítjátok" el a párotokat?

Figyelt kérdés
Pl. : meztelenül besétálni a szobába és kissé vulgárisan mondva, de megd*gatni magatokat.
2018. ápr. 21. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Hetente 1-2x. :)

A minap kiruccantunk egy Budapesthez hasonló, ám külföldi nagyvárosba. Egy csíkos inget vettem fel, de csak pont addig gomboltam be, hogy a melltartóm egy kicsit kilátszott. Bementünk az egyik plázába, és a próbafülkében mindig kigomboltam a gombokat. Alig bírt már magával, mire hazaértünk, megkaptam a magamét. :D

Sokszor van, hogy miközben xboxozik vagy psezik, meztelenre vetkőzöm és van egy ,,baszósköntösöm" (fekete mini selyemköntös) elég sokminden látszik...

Olyankor látványosan átlibegek a tv előtt párszor, lekell hajolnom valamiért stb.. És a legszebb az egészben, hogy egyből kikapcsolja miattam. ;)

2018. ápr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Irigylem a párod! Én meg ha a csillagokat lehozom az égről, akkor sem kapok még egy 5 percest sem a feleségemtől. Én már azt sem tudom hogyan néz ki egy nő ruha nélkül élőben. Jól beszoptam az életem.
2018. ápr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Én azért két három naponta csábítom a férjemet. 😊
2018. ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
3-as! Mázlista a férjed! Én a helyébe aranyba foglalnám minden lépésed.
2018. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kezem szerencsére nem igényel csábítást 😂😂

Jól megvagyunk együtt

2018. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös. A kezeid tudnak egymásról? Nehogy bejátsszon a féltékenység közöttük... :D
2018. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon sokszor.

Hétvégeken találkozunk, néha van hétközben is alkalom.

De akkor hétvégeken ca. 7 *

Oda bújok az ágyba, mesztelen, csípőm mozgatom, vagy úgy csókolom,hogy egy másodperc alatt csatakesz.

Vagy beköltözök valamibe, valamelyik kosztümbe, és úgy lihegek elé.

Akkor sokat játszok vele, húzom, és akkor már remeg a vágytól, akkor megvan a jutalmam. 😍😍😍

Míg ő egy alkalommal elmegy, én sorban 5-6 alkalommal.

Nagyon beindítom, és az ördögűzés garantált. 😂

2018. máj. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

*libegek

autómata javító 😓

2018. máj. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6# Eddig még sikerült titokban tartanom hogy ne tudjanak egymásról😀😀

Jajj nekem ha kiderül 😀

2018. máj. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!