Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés ha édes hármasozi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés ha édes hármasozik az ember két fiúval?

Figyelt kérdés
L22 Nagyon kiváncsi lennék rá, hogy jó e? Szerintem nagyon izgató elgondolva, de a gyakorlatba is ilyen lenne? Mire kell ilyenkor ügyelni?

2018. ápr. 22. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ ki az a két fiú?
2018. ápr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez valóban érdekes felvetés !
2018. ápr. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Tényleg érdekes felvetés.

Ha a két fiú csak velem foglalkozna, úgy izgi lenne, de ha egymással is, az taszítana.

Viszont, ha belegondolok, hogy az egyik kőkemény alámver, miközben mondjuk a másikat szopnám, az kicsit rossz helyzetbe lenne és nem is biztos, hogy tudnék a szopásra koncentrálni.

Nem próbáltam még soha, merthát a jó öreg önbizalomhiány ezt nem engedi. :D

2018. ápr. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3as


Én ugyanígy állok ahhoz, hogy mit tudnék kezdeni két nővel egyszerre.


Alapesetben ha egyel vagyok is azt kívánnám, hogy bárcsak több kezem lenne.

2018. ápr. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nyilván csak akkor vagy azzal a 2 fiúval, ha mindkettő nagyon tetszik .. nem?

így pedig nem kérdés a kérdés, nyilván isten élmény ...

2018. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
én voltam már együtt két pasival. nagyon jó volt mert nem csak a saját kielégülésük volt a cél, azt akarták én is élvezzem nekem is jó legyen. odafigyeltek rám. persze én is megtettem amit csak tudok! :)
2018. ápr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!