Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyi pénzért jönnéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyi pénzért jönnétek össze (feküdnétek le) egy huszonéves sráccal?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó, viszont tetszik egy lány, és le kellene koptatni a barátját... és hát a legegyszerűbb elcsábítani, próbára tenni a srácot :)


Reálisan mennyi pénzért vállalná el egy csinos lány, hogy megpróbál ráhajtani a srácra, és le is fekszik vele, esetleg összejönnek?

(Amúgy a srác normális kinézetű, huszonéves, és mellesleg a fizetése 400.000 Ft/hó).


2018. ápr. 22. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok az életben amiket nem lehet pénzzel megvásárolni.Ilyen a szeretet ,szerelem is.Arra ott vannak a hivatásosak.
2018. ápr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, itt most nem arról van szó, hogy egyszeri alkalom pénzért, hanem ennyi a fizetése és az megfelelne-e az adott lánynak.


Akkor erre egyet mondok csak: valakinek 1,2 millió nettó havi fizu, jó megjelenés, udvarias, okos, felelősségteljes, nem bezárkózós szóval tök átlag utazgatós, felfedezős, kicsit bulizgató (de inkább haveri társaságban mondjuk fél évente) fiú/férfi sem elég. Pedig elsőre úgy tűnik, hogy megvan minden. Izom, ész, pénz, nyitottság, jóképűség, kellő lazaság de komolyság is egyben. Sokakat szerintem elriaszt az intelligencia valszeg azért, mert ebben az esetben szinte lehetetlen átverni a srácot, megcsalni meg mindenféle kis játszmákba belemenni, mert azonnal repülsz és elvesztettél mindent. Márpedig nem igazán lehet olyan lányt találni szerintem, aki az ilyen dolgoktól mentes. Ha magától nem is, de a barátnők tuti teli beszélik a fejét valamivel.


Lényeg a lényeg, egy komoly kapcsolat nem feltétlenül a pénzen múlik. Egy-egy éjszaka még oké, de az is emberfüggő. Van aki így elfogadja a hirtelen jött pénzt, van aki tudatosan csinálja és van akit abszolút nem érdekel akkor sem ha holnap éhen hal.

2018. ápr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rendelj neki egyet a rosszlányokrol.
2018. ápr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem annyi elég, hogy összejöjjenek - ergó megcsalja a jelenlegi barátnőjét (hogy együtt aradnak-e, hogy a lánynak mik a tervei az engem már nem érdekel).


A pénzről meg csak annyit, hogy tudom, itt mindenki kő gazdag, és egy szent :)

Csak a való életben meg huszonéves lányok negyvenes-hatvanas pasikkal szexelnek az egyetemi tandíjért... szóval ilyen szemszögből nem nagy cucc ledönteni egy huszonéves srácot (akinek azért nem olyan rossz a fizetése, ha már a pénznél tartunk).


Szóval, mennyiért vállalná el egy lány, hogy ráhajt egy korabeli srácra? 100...? 200...?

2018. ápr. 22. 17:40
 5/6 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Jézus .. Atyám .. ..!
nov. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült, és a srác fizetése is elég volt a lánynak... mi már nem vagyunk együtt, de ők még igen :D
nov. 24. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!