Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Furcsan néznek egy szálloda...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsan néznek egy szálloda azokra akik láthatóan szexelni mennek oda?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 22. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez miből látszik?
2018. ápr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rá van írva ez valakire?
2018. ápr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem gyanus lenne ha egy olyan par menne oda aki egyebkent nem illenek össze. Pl lenne köztük 15+ ev es nem kulonagyas szobat kernenek.

Es este mennenek másnap reggelig, délelőttig.

2018. ápr. 22. 15:55
 4/8 anonim ***** válasza:

A nívósabbaknál ezt ritkán teheted meg, a hírnév rombolására hivatkozva.

Az olcsóbbak is tudják, hogy miért mentek, de náluk a bevétel erősebb szempont!


Válaszolva a kérdésre: A szállodáknál is fő szempont a diszkréció! Éppen ezért nem érzékeltetik a kedves vendéggel, hogy világos számukra az érkezésük oka!

2018. ápr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kovpet ***** válasza:
Kit érdekel, hogy ismeretlen emberek mit gondolnak meg hogyan néznek?
2018. ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tamas85hmvhely ***** válasza:

Minden szállodában, hotelben, motelben emberek dolgoznak és a látszat alapján lesz véleményük. De ezt nem fogják kimutatni. Nekik a bevétel a lényeg. Amúgy is Te vagy a fizető vendég. Nem utasíthatnak vissza ha foglalásod van és azt ki is fizeted!

Azzal meg nem kell foglalkozni, hogy mit gondolnak!

Minden városban van olyan alacsonyabb kategóriás szálláshely, ami köztudott, hogy az alkalmi légyottok színtere. Ott pl. biztosra veszik, hogy miért mész. De ott sem fognak negatívak lenni veled, mert a lényeg, hogy visszatérj máskor is.

Alkalmi légyottokra pedig a legjobb ha keresel egy közép kategóriás helyet, ahol visszatérő vendég vagy. Ott értékelni is fognak, hogy mindig oda mész.

Én amíg nem volt családom egy bizonyos helyet látogattam. Jóban voltam a recepciósokkal és foglalás nélkül is mindig a legjobb szobát adták.Sőt azt is hozzá kell tennem, hogy gyakorta hivatalosan be sem kellett jelentkeznem. Ott voltunk, fizettünk és távoztunk, minden papírmunka nélkül. És diszkrétek voltak! (Ez egy három csillagos hotel volt....)

2018. ápr. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szàllodàban dolgozom.Többnyire tudjuk,ki megy ilyen célból.Nyilvàn egy pàr óràra bejelentkező pàrocska csakis kufircolni mehet...Stb.

Sokszor halljuk is,mert bizony kihallatszik sokszor.Olyankor jót nevetünk,szurkolunk nekik,röhögünk :D

2018. máj. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sztem nem nézik meg (már) az ilyeneket. Napi szinten több is lehet.

Diszkrétek, pénzből működik a szálló is. Minden bevétel fontos.


Miért fáj másnak ami nekik jólesik??

2018. máj. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!