Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan nők/férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők/férfiak, akik az átlagon felüli külsejük ellenére se voltak még együtt soha senkivel?

Figyelt kérdés

28/F


Azért kérdezem, mert én pont ilyen vagyok. Történt ez valószínűleg azért, mert gyerekkoromban elég dagadt és ronda gyerek voltam, és utáltak a lányok. Undorodtak tőlem, csúfoltak, fintorogtak, afféle közellenség voltam. Úgy nőttem fel, hogy természetesnek vettem a női nem ellenszenvét. Kb 15-16 éves koromra kezdtem lefogyni, ezzel együtt megváltozott az arcberendezésem is, és mindenféle álszerénységet hanyagolva azt mondom, elkezdtem jól kinézni. Addig persze EGYETLEN lány barátom se volt, soha. Nem is beszélgettem velük egy mondatot se, mert mint mondtam, utáltak. Talán 17-18 éves lehettem, amikor először 2-3 mondatnál többet beszélgettem néhány lánnyal, közeledtek felém mert már jól néztem ki, de akkor már késő volt. Kimaradt a felnövésemből az a fontos szakasz, hogy otthonosan, "anyanyelvi" magabiztossággal megtanuljak kommunikálni a női nemmel, úgyhogy ami ezután jött, már mind mesterséges. Nőkkel csak mesterséges módon tudok beszélni, ösztönösen nem. Mondják is a hátam mögött, hogy bár jól nézek ki, de olyan furcsa vagyok hogy az zavarbaejtő. Amúgy udvarolni se tudtam soha. Intellektuális úton próbáltam meg később is a nőkhöz közeledni, de az soha nem járt sikerrel. Azt vettem észre, hogy ők a közvetlenséget, a merészséget, és az intellektust mellőző laza szöveget szeretik, tehát, ami ösztönből jön, azaz, ami nekem sosem jött. Az évek teltek, szerencsém se volt soha, mert ismerettségi körömben a szebb lányok mindig elkerültek, legyen az főiskola, gimnázium, konditerem, uszoda, munkahely, stb. Mindenhol csak idősebb, vagy hozzám nem illő nőkkel hozott össze a sors. Végül 28 éves lettem, és itt állok úgy, hogy soha, nemhogy nem feküdtem le senkivel még, csók se volt, de a kezét se fogtam meg soha egy lánynak se. Ez elég hihetetlen, és komikus is, tudom. Annyira viszont soha nem voltam kétségbeesett, hogy elmenjek prostihoz, vagy valami lebuj club-ba egyéjszakás kalandot hajszolni, mert mint mondtam, én inkább intellektuális típus vagyok, és ha ezzel a stilussal nem jön össze semmi, akkor inkább nem is kell. Valószínűleg soha nem lesz senkim, egyszűen az életem mindig a lehető legtávolabb sodródott ennek lehetőségétől, és már nemigen hiszek benne, hogy ez bármikor változni fog. Tehát az lenne a kérdésem, hogy ezzel a komédiába illő élettörténettel csak én rendelkezem, vagy azért más is jár ugyanebbe a cipőbe?



2018. ápr. 22. 20:10
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
Nem csak te.Ez van.
2018. ápr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Hát, ha az egész világon csak én egyedül vagyok ezzel így, legalább az a keserédes tény vígasztal, hogy egyedi vagyok.
2018. ápr. 22. 20:21
 3/54 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
Még nincs veszve semmi,ismerkedj!
2018. ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
ugyan ez a story-m, de én 34 vagyok.
2018. ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel
2018. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
0%
genyo
2018. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

Tényleg vannak még ezzel így mások? Na, ők biztos átérzik a lényeget :)


6-os hozzászólást nem igen tudom mire vélni


4-es, igazából kicsit már feladtam a dolgot. Azt, hogy az élet tényleg úgy forogjon, hogy soha semmi ne jöjjön össze, már tényként kezelem. Egy példával élve, több évig edzettem, hogy jó alakom legyen, (tudom hogy a legtöbb nőnél ez nem számít, de mindent megpróbáltam, tehát ezt is) és volt egy nyaram, amikor vettem egy bérletet a helyi strandra, mert tényleg, nagyon látványosan kiszálkásítottam magam. Na, ez a nyár KÉPES VOLT úgy lezajlani, hogy akármikor mentem le én, csak nyugdíjasok, meg kisgyerekes családok voltak lent. Konkrétan sokszor, mikor leérkeztem a strandra, pont akkor ment haza egy csapat fiatal lány, és amikor én mentem haza, láttam még a kapuból, hogy újabb adag fiatal lány érkezik... De pont míg én ott voltam, csak nyugger mamók özönöltek. Ez nem belemagyarázás, ez mem placebó, ez a nyár konkrétan így telt le, és az egész életem így telik le, teljesen mindegy mikor és hol vagyok. Buszon mellettem üres a hely, fölszáll egy szép lány, és inkább egy öregember mellé ül le, mint mellém... Felszáll a hajléktalan Saci, naná, hogy mellém ül be. Új kolleganő érkezik a céghez, fiatal lány, jah, épp csak 130 kilós, és mellém osztják be... Aztán újabb üresedés, jön ismét egy új kolleganő, aki gyönyörű, természetesen egy nap se telik el, már átirányítják máshova. Sorolhatnám napestig az ilyen sztorikat, eddigi életem alatt összegyűlt már jópár ilyen. Nem tudom, miféle karmám lehet, de ha ezt kaptam, akkor ez van. Nem fogok pitizni az életnek, mert nem jöttek össze a dolgok, inkább megpróbálom humorral felfogni ezt az egészet mert máshogy már nem lehet. És hogy mondjak egy idevágó Timon idézetet: "Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!"

2018. ápr. 22. 21:18
 9/54 A kérdező kommentje:
Elnézést, a 7-es hozzászólásra akartam írni hogy nem tudom mire vélni, nem a 6-osra
2018. ápr. 22. 21:25
 10/54 anonim ***** válasza:
100%

Off leszek, de majd lepontozol:

28 vagy, ne az oroszlánkirályból idézgess, főleg, ha intellektuális típusnak tekinted magad.

A lányok pedig nem fognak maguktól odamenni, neked kell a lehetőséget keresni.

2018. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!