Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmnek 3-4 ujj siman...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek 3-4 ujj siman befér, még az 5 is, érez belölem valamit is?

Figyelt kérdés

Azt mondta nem érez sok különbséget 2 vagy 5 ujj között és nem szűkül be vagy vissza vagy mi.

Farkam kb 3 ujj szélességű, kicsit vékonyabb.

Most akkor érez belölem valamit is?



2018. ápr. 24. 05:36
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
78%
Nem. Innentől sajnos marad a làmpaoszlop, meg a vasúti szerelvény, h kielégítse.
2018. ápr. 24. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Erez.. visszaszukul az. Nekem is volt olyan baratnom, akibe majdnem felfert a kezem.. egyszer probaltuk csak.. nagyon szerette, de ettol fuggetlenul a farkamtol is elment mindig.. imadta, es kb. akkora lehet mint a tied.
2018. ápr. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

...ne haragudj a kérdésért, de te érzel belőle valamit? Amúgy pedig, hogy ő mit érez belőled, csak ő tud választ adni...

Jó eséllyel érzi, azért valamennyire csak " visszaszűkül".

2018. ápr. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért az se mindegy teljesen, hogy széltében, vagy hosszában 5 ujjnyi :D
2018. ápr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A nők szülés után is képesek élvezni a szexet, pedig egy baba vastagabb, mint 4 ujj. Gondold végig! A vagina nagyon rugalmas.
2018. ápr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te mit érzel közben, érzed hogy szorit vagy azt hogy csinálsz valamit?
2018. ápr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hat pedig nem szukul vissza szinte semennyit se. Szex kozbe meg sose ment el.

Illetve en se nagyon erzem eleg sokszor csak ki-be csuszkal.

Es nyilvan nem fogja azt mondani hogy, nem alig erzem a farkad..xd

Szeltebe 4-5 ujj

Tudom hogy kifer egy baba..es hogy rugalmas azt mondom hogy neki nem szukul szinte semmit se.

2018. ápr. 24. 09:26
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Próbáld kicsit tágítani, én minden nőmmet próbálom fisting képessé tenni.
2018. ápr. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Minek tagitsam meg jobban? Kevesbe erezze a farkam meg en is ot? Vagy mi? Nemertem xd
2018. ápr. 24. 09:35
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is volt olyan csajom akibe még előjáték elején a 4 ujjam lazán becsúszott. Gyakrolatilag azt sem tudtam hogy benne vagyok-e, semmit nem éreztem belőle, pedig 20/4,5 farkam van.

A mostanibe is bele tudok tolni 4 ujjamat de izgatás után. Szex közben pedig úgy rá tud szorítani hogy komoly energiámba kerül hogy ne élvezzek el.

Ez a dolog nő-függő, aki edzi a hüvelyizmát és menet közben rádolgozik annál nem probléma, aki viszont csak hanyatt vágja magát azzal nehéz érezni.

2018. ápr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!