Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti a szerepcserét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti a szerepcserét kedvelő srácoknak elhiszitek, hogy heterók?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 25. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
El. És az análutáló melegekről is elhiszem, hogy azok. Az, hogy mi izgat fel vagy a testeden melyik ponton vagy érzékeny, nem fogja meghatározni, hogy melyik nembe leszel szerelmes és érzelmileg kihez vonzódsz.
2018. ápr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok lány.


Elmondtam a barátnőmnek hogy szeretném ha felcsatolhatóval megcsinálna, és benne volt, mert tudta hogy az is egy olyan dolog, ami izgató lehet nekem, és neki is tetszett.


4 éve vagyunk együtt és szeretjük egymást ugyanúgy. Hetero vagyok, sosem kívántam férfit, és ezt a barátnőm is tudja.


23F

2018. máj. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen szinten akar szerepet cserélni. Ha csak azt akarja hogy én dugjam meg őt azzal nincs gond. Heteró pasik is szerethetik nagyon is ha a feneküket kényeztetik. A mostani barátom nagyon oda van érte. Teljesen heteró, még a gondolattól is irtózik hogy egy pasi hozzá nyúljon úgy, vagy ő egy pasihoz. Viszont imádja ha jó nagy dildókkal megdugom. Kb rendszeresen. És én is imádom.
2018. máj. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ milyen szinten akar szerepet cserélni. Ha csak azt akarja hogy én dugjam meg őt azzal nincs gond. Heteró pasik is szerethetik nagyon is ha a feneküket kényeztetik. A mostani barátom nagyon oda van érte. Teljesen heteró, még a gondolattól is irtózik hogy egy pasi hozzá nyúljon úgy, vagy ő egy pasihoz. Viszont imádja ha jó nagy dildókkal megdugom. Kb rendszeresen. És én is imádom. Ja az kimaradt 23 éves lány vagyok a párom 25.
2018. máj. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
El! Férjemmel már régen együtt vagyunk, és egyszer ő kérte a szerepcserét, amihez a beöltözés, smink stb is hozzátartozik. Rendszeresen eljátszuk mindkettőnk örömére. Ilyenkor rámkerül a felcsatolható, férfiruhát veszek fel... Én se vagyok se leszbi, se bi! Jó játék, és kész! Ja, és a mi titkunk!
2018. máj. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!