Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire nem lehetek balszerenc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem lehetek balszerencsés, ezt elhiszitek?

Figyelt kérdés
Négy éve szakítottam egy lánnyal mert megcsalt kb 2-3 hónapon keresztül (sajnos későn jöttem rá) nagyon nehezen hevertem ki, úgy gondoltam ő lesz a nagy ő. Ebben az évben újra elkezdtem végre próbálkozni, de egyszerűen lehetetlen normális lányt találni, a legutolsó kb másfél hete volt, hogy találkoztam egyel aki megint a rosszabbik hazudós fajtából való 2 óra után otthagytam. Ma úgy gondoltam végre szeretnék szexelni (4 év után) mondom mindegy nem járok hivatásoshoz most már elég elmegyek egyhez. Felmentem a weboldalra nézelődtem a most elérhetőek között nagy nehezen ráveszem magam hogy felhívom az egyiket hát ő most boltban van hívjam 45 perc múlva, hívom hát ő még most jön ki a szoliból rámcsapja a telót, utána megcsörget, visszahívom még eszik még kutyát sétáltat stb-stb (nagyon későn ért volna rá) oké mondom keresek másikat, hívom a másikat hát ő neki most el kell rohannia most nem fogunk tudni találkozni csak holnap. Hívok egy harmadikat (most hívj felveszem szöveg volt mindháromnál) fel se veszi! Már komolyan nem tudom mit kéne még tennem, hogy érintésben legyen részem. Menjek oda vadidegen csajokhoz az utcán, hogy lefekszik-e velem egy huszasért? Max pofon vág de legalább érintést fogok érezni. Nem vagyok szép, de nem is vagyok csúnya, még jól is keresek 280 at egy hónapban! Egyszerűen ezt már nem fogja fel az agyam hogy lehetek ilyen szerencsétlen! Valami nem változik komolyan felakasztom magam!

2017. máj. 20. 22:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Te állapotokba vagy nagyon...nehogy már az legyen az utolsó csepp a pohárban hogy 3 büd*s k**va lepattint :DD
2017. máj. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Még azok is lepattintanak látatlanba!!!
2017. máj. 20. 22:17
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Depis vagy most. De a karma szeret téged úgy tűnik azt akarja ne menj hivatásoshoz.Inkább kezdj el ismerkedni. Egyszer csak akad egy normális lány. Üdv: 23 éves nő.
2017. máj. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát én már komolyan azt hiszem az csak valami legenda, vagy gyerekmese, épp kijönnék a depresszióból úgy látnám hogy helyrejön az életem, talán lehetne egy barátnő vagy család de semmi nem változik a nők terén úgy látszik ez nekem csak álom marad
2017. máj. 20. 22:28
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

Előző jól mondja,. :-)

Oka van, hogy így jártál, lehet, hogy most találkozol majd egy rendes lánnyal.

2017. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Feküdj le velem! :D
2017. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát ez off ok.
2017. máj. 20. 23:16
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehetettlen normális lányt találni, én is az vagyok és a barátnőm is. Figyu eső után jön a szivárvány, ne aggódj.
2017. máj. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Te nem balszerencsés vagy hanem a hozzáállásod egy sza.r. Mit értessz ronda meg buta nő alatt??
2017. máj. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tisztázuk azoktól a nőktől megyek falnak akik oltári baromságokról beszélnek és inkább kimennék a szobából. Nem vagyok kövér egy 30 as 65 kg ember vagyok. azt várom el ne zabáljon mint egy tehén és tőlem ne legyen 10 évvel idősegg se.
2017. máj. 20. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!