Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen lefeküdni egy fiatalabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attika5455 kérdése:

Milyen lefeküdni egy fiatalabb fiúnak egy idősebb nővel?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 26. 10:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen járók össze rendszeresen egy 32 éves 1 gyerekes anyukával.. egyszerűen egy istennő az ágyban.. sosem volt senkivel sem olyan jó mint vele!!!! tudja érzi hogy mit hogy kell csinálnia hogy a legeslegjobb legyen nekem!!! Szó szerint másik univerzumba repít..
2018. ápr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
ohh :D akkor az egyik barátnőjét bemutathatnád :D
2018. ápr. 26. 12:37
 13/16 anonim ***** válasza:
53%

Hát milyen lenne, atomjó és miért ?

Mert ők már abszolút felszabadultan tudnak élvezkedni, nem elvárnak és követelőznek, hanem megteszik és élvezik.


Én 28 évesen találkoztam 36 körülinek látszó atomszép (no műanyag rajta-benne) Angelina J.tipusú szépséggel.

3 Hónapja voltunk együtt, amikor megmodnta, hogy mennyi idős, hát 49 volt. Aztaku....., de tojtam rá, imádtuk egymást, 6 évig tartott :-).

2018. ápr. 27. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én 28 voptam amikor lefeküdtem 48 éves exprosti 4 gyermekes anyukával ráadásul elötte még engedélyt is kért a férjétől mert a férje nem mindíg tud teljesíteni az ágyban és néha elengedi a feleségét hogy mással is csinálja.A segge elsőosztályú a mellei feszesek kemény bimbókkal és egy szép punci fazoncsikkal és benne lenni a legnagyobb élvezet.
2018. máj. 10. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én is voltam 20 évesen egy 30-nak kinéző csajjal és lám 62 éves volt.Kivette a protkóját és nem fogazott.A muffja tök csupasz volt de nem borotválta hanem már kihullott neki a szőre.
2018. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Probáld ki
2020. júl. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!