Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az idősebb pasik jönnek be, mert min. Annyira érettek, mint én, de nem akarok lefeküdni még senkivel, mert nem vagyok kész rá? Más is van így? Sose lesz normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Most vagyok 17,5L, és most csak 1 embert ismerek, akivel majd, valamikor meg tudnám tenni, de ő dobott ezért. (Nem tudom elfelejteni.)

Mivel vele már nem lesz semmi, és mást nem ismerek, és kell min. 1 év és én a kb. 2 évvel korosztályt kedvelem... Hát egy húszévesnek azért már igényei vannak, (az orál nekem olyan undorítóan hangzik, az anál meg kb. már szex, szóval nem vagyok egy szűzk****) nem fog 1 évet várni, és ez a probléma folytatódik, mert egyre idősebb leszek. Mi a megoldás?


2013. aug. 3. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
az hogy írsz nekem egy üzit,és megismerkedsz velem.:3 19F
2013. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na jó emberek, ne ajánlatokat tegyetek, hanem... bármi mást válaszoljatok. Légyszi!
2013. aug. 3. 15:15
 3/8 anonim ***** válasza:
ez az egyetlen megoldás,amit az imént felvázoltam
2013. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lehet többen nem értitek a kérdést, mert nem elég érthetően fogalmaztam:

A kb. 2 évvel idősebb pasikat kedvelem, mert érettebbek, de ők nem tudnak várni. Nekem viszont idő kell, hogy megismerjem őket. De nekik igényeik vannak.

2013. aug. 3. 15:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát , akkor olyan kell neked aki képes kivárni .
2013. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ilyen korúakat már nemigen találni, aki ennyi idejig kibírja.:(
2013. aug. 3. 16:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Éretlen tyúk vagy. Ha érett lennél, nem várnál.
2013. aug. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Rám várt a pasim 1 évet, igazi szereleem volt, ami be is teljesült. Várd meg az igazit, ö várni fog rád!

Ja, és nem vagy éretlen, mert nem fekszel le minden pasival szinte azonnal!

2014. szept. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!