Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti mennyi ideig várnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mennyi ideig várnátok egy 21 éves szűz lányra, ha randiznátok, és minden más szempontból tetszene nektek? Elköteleződnétek-e az első együttlét előtt, vagy csak utána?

Figyelt kérdés
Van-e olyan időhatár ami után azt mondjátok, hogy na nem vártok tovább, akkor hagyjátok az egészet?
2018. ápr. 27. 16:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

25 éves szűz lánnyal majdnem évig jártunk, mikor először lefeküdt velem (mondjuk utána olyan gyorsan pótolta az elmaradt időt, hogy levegőt alig kaptam :))


Kb 1.5 hónap után volt először komolyabban petting.

Szerettem, szerelmes voltam bele, nem sürgettem.

2018. ápr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
17 éves volt mikor össze jöttünk és 19 évesen vesztette el! Szóval én 2 évet vártam rá! Most 20 éves és a szülei miatt rossz a kapcsolatunk. De fülig szerelmes vagyok még most is bele. És megérte rá várni! Persze én már nem voltam szűz és nehéz volt de nem a szexre építettük a kapcsolatot! Most meg vagyok bolondulva , hogy mosolyszünet van. Már 1 hete tart :(
2018. ápr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha a srác komolyan gondolja akkor tud várni. Nálam a párom 7 hónapig várt. Nem azt mondom,hogy mindenkinek eddig kell,csak azt hogy van aki képes várni. Azt gondolom,hogy erőltetni pedig nem kell,mert ha hamar fejest ugrasz és a végén kiderűl,hogy az első szex után ott hagy akkor még jobban kételkedni fogsz a pasikban ( mondjuk ez nem csak az elsőre igaz ).

Mi 5 évet húztunk le egymás mellet.

2018. ápr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a lány akár hónapokat is,símám!!!!
2018. ápr. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ameddig kell.
2018. ápr. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!