Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális ez a fajta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ez a fajta "szerepjáték"? Vagy már nagyon perverz?

Figyelt kérdés

A barátommal kedveljük a szerepjátékokat... ő doktor, én beteg. Ő a főnök én a titkárnője, vagy az új alkalmazott aki épp állásinterjún van.... szóval ilyenek.

És egymás ruháiban is mutatkozunk, de az csak olyan poén szintű, nem szexuális célzatú...:D

Ma felvette a melltartóm, a felsőm és kértem h játszon el engem. Először halálra röhögtem magam, mert a szőrös lábaival direkt ilyen undi táncot nyomott női felsőben.

De aztán kértem h jöjjön be az ágyba. Odajött, rámfeküdt. Mondtam neki viccesen h még sosem próbáltam lánnyal (mert ugye még viselte a ruháim). Erre a melltartóját a melleimhez dörgölte...lényeg h olyan kemény lett a farka mint a kő..ez csak szi.plán azt jelenti hogy a leszbizés bejön neki? Nagyon perverz ez, vagy férfiaknál ez normális?

Egyszer mikor egy barátnőmmel aludtam akkor is mondogatta mennyire sajnálja a szegény lányt, mert ismer engem h milyen vagyok az ágyban biztos majd őt sem hagyom aludni és a puncijával játszok egész este.



2018. ápr. 27. 23:40
 1/6 anonim válasza:
42%
Ez elèg gáz. De ha nektek bejön akkor hajrá.
2018. ápr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem fura, ha nektek bejön akkor csináljátok, miért ne? Ha azt mondanám nagyon gáz abbahagyjátok? Nem. Amig mindkettő fél élvezi addig az égvilágon semmi baj nincs vele.
2018. ápr. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kategorizálnám úgy a szexuális játékokat hogy perverz-nem perverz, csak úgy hogy bejön a partnerednek-nem jön be. Amíg minden résztvevő akarja, meg beindul rá, semmivel sincs gond - csak tudjatok egymásra vigyázni.
2018. ápr. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Mindig ezek a kérdések....... Kemény lett, örülj neki. Nincsen kategória, de szerintem az izgatta fel, hogy a csaja gerjed a puncira. 😉 nyugi, nem meleg.
2018. ápr. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De épp h nem gerjedek a puncira...hát nem, nem hagynánk abba, mert eléggé ártalmatlan azért. Vagyis és annak érzem, ezért kérdeztem meg, mert lehet csak én érzem annak...
2018. ápr. 28. 06:12
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Neki bejön, neked bejön, akkor hol a probléma? Komolyan, mit izgatod magad azon, hogy esetleg más mit gondol arról, amit ti ketten élveztek az ágyban?
2018. ápr. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!