Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire normális az, ha egy...

Mennyire normális az, ha egy 18 éves lány egész nap a wow szerepjáték előtt ül?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 23:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%

hát nem is szoktál eljárni soha barátokkal sehová ?

melyik server ?xD

de egyébként nincs vele baj ameddig nem azért nem mész el bulizni vagy bárhova (akár suliba) mert épp játszani akarsz inkább

2010. szept. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
semennyire!!
2010. szept. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ,hogy mióta és emiatt mennyire hanyagolta el a valódi életét. De én rendkívül károsnak tartom mindenképp, 18 évesen a legizgalmasabb korban kihagyni az életet,hogy egy szobában poshadj egydül... Később nagyon fogod bánni,hogy rengeteg dolgot kihagytál.
2010. szept. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Más egész nap köt, olvas, horgászik, alszik, feste stb. Semmi baj nincs vele, akkor kezdjél aggódni, ha már hónapok óta ez van. Eleinte szinte mindneki úgy leragad előtte, hogy haladjunk, haladjunk, aztán normalizálódik. Ha meg előtte ragad, akkor nem biztos, hogy olyan sok mindenről lemarad, mert azok, akiket egy ilyen teljesen beszipkáz, kb. azelőtt sem csináltak semmit, és nem volt társaságuk szóval kb. tök mindegy.
2010. szept. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mindenkinek a magánügye, hogyan éli az életét!
2010. szept. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Beraidelném!
2010. szept. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Más egész nap köt, olvas, horgászik, alszik"


Tailoring (bár ez inkább varrás), "Well Read" acsi (ráérősebbeknek "Higher learning"), Fishing skill (kell a hal a raidre), /sleep emote... Ezt wowoban mind egyszerre lehet. Nem értem hol itt a probléma :)

2010. szept. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Amúgy. Én egész nap előtte ülök bizonyos hullámzó időszakokban. És hát onnan volt már pasim is, neeeem nem olyan, mint a tizenéves msnen járunk, rendesen összeköltöztünk, egy csomó mindent intéztek már nekem ezek a netes haverok, tervezem, hogy kiruccanok majd egy lengyelhez akivel évek óta együtt játszunk, kinézőben van egy amerikai is, itthoniakkal is buliztam már jókat szóval tök jól megvagyok, köszi, és nem unalmas az életem miattuk, sőt. Itthon is elmegyek játékon kívüliekkel is erre-arra, de nekem a játék csak egy nagy csomó plusz izgalmat adott eddig, meg egy kényelmes hobbi.
2010. szept. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

már nem is tanulsz?

de ha minden pillanatod a játék körül forog, és se a barátaiddal se a családoddal nem mész sehova hanem csak ülsz egyedül egy szobában hát az nem vmi normális sztem

2010. szept. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem éppen sorolható a normális eset közé...
2010. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!