Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hölgyek! Ti felnőttebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek! Ti felnőttebb, érettebb fejjel hogy tekintetek vissza az első szexuális együttlétetekre?

Figyelt kérdés

Ha esetleg nem a szüzességetek elvesztése volt az első élmény, hanem egyéb úton jutottatok szerxuális örömökhöz, akkor kérlek írjatok mind a két eseményről :)


Érdeklődve várom válaszotokat attől FÜGGETLENÜL, hogy milyen volt az első együttlét. Akár szerencsésen sikerült, nagyon jó volt, akár rosszul elsült, meggondolatlan, esetleg megbánt esemény volt.

Kérlek ne szégyljétek, ha olyan volt, amire nem szívesen gondoltok vissza (névtelen a válaszadás úgyis), én öszintén szeretném a (Ti) valóságot(okat) megismerni.

Több történetet hallottam -személyesen- jól sikerült eslő alkalomról, (teszem hozzá személyesen nem is nagyon mennek bele sokan ebbe a beszélgetésbe, ha esetleg rossz élmény volt) úgyhogy most

különösen bátorítanálak Titeket, akiknek olyan élményük volt, amit általában nem szívesen osztanak meg személyesen, hogy ragadjatok billentyűzetet.


Elmesélhetnétek, hogy milyen volt, hogy mit éreztetek akkor illetve utána,

Mit éreztek ma, mit gondoltok ma,

Csinálnátok-e másképpen, ha igen, mi volt a hiba, mit csinálnátok máshogy,

Milyen körülmények között történt, mennyire emlékeztek rá,

Volt-e az elsőnél meghatározóbb szexuális élményetek, ha igen mi az a dolog, ami még annál is meghatározóbbá tette, (és most nem feltétlen csak a testi élvezetekre gondolok, hanem a lelki hátterére is a dolgoknak)

Hogy viszonyultok ma ahhoz az illetőhöz, hogy tekintetek rá, akivel az elsőt átéltétek. Amikor Rá gondoltok milyen érzés fog el.

Mennyire tartottátok fontosnak az elsőt még mielőtt megtörtént volna, mennyire tartottátok fontosnak miután megtörtént illetve mennyire tartjátok fontosnak mai fejjel az első aktust ( nem feltétlenül a sajátot, hanem mint jelenséget egy lány életében).



(Kérem főleg olyanok válaszoljanak, akik legalább 3-4 év távlatából tudnak beszélni! Külön köszönet,ha megírjátok mennyi idősek voltatok akkor és mennyi most :) Felső korhatár nélkül!!



2018. ápr. 28. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Én 17 éves voltam akkor, 3 hónapja voltam együtt az első barátommal, aki szintén szűz volt. Nagyon jó élmény volt, szerelmesek voltunk, odafigyeltünk egymásra...okosan döntöttem, hogy vele vesztettem el, 2 évig voltunk együtt :)

22L

2018. ápr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten szüzek voltunk, ennek megfelelően elég bénák is, pedig nem voltunk annyira fiatalok hozzá és előtte már csináltunk ezt-azt. Fájt, orgazmusom nem volt, ő pedig sokáig bírta. Sajnos már vége a kapcsolatnak, de ha tehetném se változtatnék semmit. Tökéletes volt a maga módján, izgalmas, és az érzelmi háttér is megvolt. Most is mosolyogva gondolok vissza rá.


Volt azóta érdekesebb, jobb szexuális élményem vele is és mással is, de az első azért emlékezetes marad. Hasonlóan érzek, mint közvetlenül utána. Akkor is kicsit nevetséges de szívmelengető élménynek tartottam és most is.

2018. ápr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi mind a 2 választ, várok még, írjatok nyugodtan :)
2018. máj. 1. 23:48
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

13 voltam és 3 hónapja jártam egy 19 éves fiúval.

Előtte csak petting volt, orgazmusok nélkül.

Egy nap nagyon fel volt izgulva, és megkérdezte: "Nem akarod most?" Mondtam, hogy még nem.

Folytattuk, majd pár perc múlva újra megkérdezte, és igent mondtam.

Magára az érzésre nem igazán emlékszem, milyen volt az első behatolás, pedig érdekelne :) Nem voltam szerelmes, talán ezért is volt egy kb semleges élmény.

Én ekkor nem élveztem el, sőt egész hátralévő kapcsolatunkban vele sosem. (Eljátszottam.) Utána még több mint fél évig jártunk, aztán szakítottam.


Nem hiszem, hogy az első aktust másképp csinálnám, de már soha nem színlelem az orgazmust, ezt megváltoztatnám. 30N

2018. máj. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, megjegyzés: ő már nem volt szűz. Ha jól emlékszem, állítása szerint talán 2 vagy 3 lánnyal volt előttem.
2018. máj. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

16. szülinapom előtt 2 hónappal feküdtünk le az első nagy szerelmemmel, akivel 1 évig együtt voltunk. Nem fájt, kicsit bénázós volt, hiába pettingeltünk már előtte, nem esett le, hogy akkor izgulva nem fog magától bemenni... Amúgy előtte volt másik olyan barátom is, akivel pettingeltünk. Talán pont emiatt nem fájt, és nem paráztam rá az elsőre. Nagyon kívántuk hónapok óta a másikat, és nagyon szerelmesek voltunk. Örülök, hogy vele veszítettem el, és nem bánom, mert nagyon szerettem.

Fontosnak tartom, hogy kivel veszítettem el, de azon kívül szerintem a szex túl van gondolva. Mind2 félnek jó, miért ne lehetne csinálni? Persze nem bárkivel, de ha megvan a tűz, és a párkapcsolat, akkor simán.

2018. máj. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szörnyű volt utólag visszagondolva. 18 voltam, az exem 19. Én szűz voltam. Emiatt sokáig csak petting,orál volt aztán pár hónap múlva megpróbálta "betenni" de nem tudta...sokat próbálkoztunk és nem tudta..végül szakitottunk. Nagyon elvette az amugyis kevès önbizalmamat az egész, magamat hibaztattam. Utaná összejottem valakivel fèl èv múlva, fájt az első aktus, egyáltalán nem élveztem. Végül szakítottam vele más okok miatt. 2 évig nem volt senki, kerültem a dolgot ha alakulgatott is valakivel, mèg azelőtt szakítottam hogy sor került volna a szexre. Aztán 21 éves korom előtt végül megint összejottem valakivel, vele nem volt annyira vészes de semmiképp se mondanám jónak ...ez is rövid távú (egyszeri)dolog volt. Aztán jött "Ő".. az első néhány mèg kicsit kellemetlen volt, de egyre jobban egymásra hangolódtunk. Voltak nagyon gyengéd èrzeki és vad együttlètek. Tehát èn 21 èvesen kezdtem el aktív nemi èletet èlni. Az előtt csak a negatív tapasztalatok voltak de a megfelelő szemèly helyreállította az önbizalmat.
2018. jún. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon rossz élmény volt az első komolyabb próbálkozás.Gyerekkoromban ért szexuális zaklatás.A párom részéről volt egy rossz mozdulat,ami előhozott egy rosz emlélet a rosz érzésekkel eg,ütt,így zokogás lett a vége.Aztán később kb egy hónap múlva próbálkoztunk megint.A 19-ik szülinapom után nem sokkal vesztettem el a szüzességem.Kicsit fájt,de nem volt se rosz se jó élmény.A párom ,azóta a férjem 15 évvel idősebb nálam,így természetesen volt tapasztalata,úgymond nem voltak bénázások.Aztán kb másfél két évig nem volt orgazmusom.Annyira be voltam feszülve mindíg.Aztán szép lassan oldódtam.Mostmár tudom élvezni is a szexet.Gyerekeink is lettek.


25/N

2018. dec. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!