Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk van aki leírná az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk van aki leírná az első szexuális élményét?

Figyelt kérdés
Tapasztalatotokra lennék kíváncsi ti mitől indultok be. Nem azért mert új lenne számomra ez a dolog, csak kíváncsi lennék ti, hogy éltétek meg. (Bármi jöhet ;)

2018. ápr. 28. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát neke
2018. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Bocsi! Véletlen volt, elküldtem. Nekem nem volt jó. Mind a ketten szűzek voltunk,ügyetlenkedtünk. Másnapra belilult a makkom.
2018. ápr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Privátban elmondom


24/f

2018. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Nyugodtan leirhatod kérdező hogy SZŰZ vagy.

Jobb itt legalább őszintének lenni.

2018. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vegyes.

Rohadtul izgultunk, amint felraktam a kotont lelankadtam. Attól mégidegesebb lettem, és még kevésbé akart felállni, na mondom "most akkpr impotens vagyok vagy meleg?". Rettenet volt. Kicsot lenyugodtunk, nem sokkal késômm megpróbálkoztunk megint, akkor minden remek volt már, 3x egymás után dugtunk egy jót, azóta is együtt vagyunk, és minden okés e téren.

2018. ápr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem volt valami jo. Reszeg is voltam, sotet is volt, nem tudtam igazan hogyan kellene, be sem fejeztuk rendesen.
2018. ápr. 29. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindketten szűzek voltunk. Nálunk egész jól sikerult, mivel előtte már többet pettingeltünk. Egész vastag a farkam, így egy kis tagitas nélkül, biztos, hogy rossz élmény lett volna a nőnek :)


22/f

2018. ápr. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 40 éves szomszédasszonyom vitt bele 15 éves koromban,csodás volt.
2018. ápr. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!