Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogos ha a viselkedésem miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ha a viselkedésem miatt már nem kíván? Valaha fog még? Úgy érzem ha ilyen maradok mindenkivel el fogom rontani

Figyelt kérdés

Szóval volt egy párom, a szex viszonylag jó volt (igazából nagyon jó volt), de nekem semmi önbizalmam nincsen, mert a külsőmmel egyáltalán nem vagyok kibékülve.

Hiába dicsérgetett én nem hittem neki, nem tudtam megnyilni előtte kellő képpen.

Volt egy kis szünet teljesen más okból kifolyólag, mikor ő egy másik lánnyal lefeküdt (légyszi most ne erre koncentráljatok, hogy mért jöttünk össze megint, stb..)

Szóval lefeküdtek párszor, össze nem jöttek mert a szexen kívül nem volt köztük jó semmi.

Utána a volt párommal megint elkezdtünk találkozgatni, és rájöttünk én még mindig ugyan úgy viselkednék szex közben mert pár hónap alatt sem változott semmi az önbizalmammal.

Célozgatott rá, hogy reméli ebben változtam, nem vagyon szégyenlős és a többi, de sajnos nem. Lehetséges, hogy ez ábrándította ki belőlem annyira, hogy már nem tud velem szexelni?


Azt mondja régen ezzel nem volt gond köztünk, viszont egy barátnője volt előttem és az sem volt valami jó az ágyban.


Az a baj azt érzem, én is tudnék olyan lenni, és olyan is lennék (magabiztos, nyitott, büszke, stb) ha jobban meg lennék elégedve a testemmel.


Férfiak ez a viselkedés valóban nagyon kiábrándító számotokra?

Milyen tökéletes nő számotokra az ágyban?

Haragudhatok rá ezért? Érdemes újra próbálni ha megváltoztam?



2018. ápr. 28. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Ez nem kiabrandito, hanem az irritailo hiszti kategoria. Ha szexelni akar az ember, akkor azt szabadon elvezni akarja, nem nyavalygast hallgatni.
2018. ápr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Igen, nagyon lelombozó önbizalomhiányos nővel lenni. Hosszú távon valószínűleg nem is működik az ilyen kapcsolat.
2018. ápr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt önbizalom hiányos barátnőm. 23 éves volt mikor vele voltam. Meletem pár hónap után teljesen mint ha kicserélték volna.. meg nőlt az önbecsülése magabiztosabb lett. szóval szerintem próbálj olyan férfit keresni magad melé aki melet igazi nőnek érezheted magad...
2018. ápr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Igen, ez hiszti. Mivel rengeteg nővel voltam, már 10 perc után felismerem a problémásakat és elhajtom.
2018. ápr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az a baj én már az orvosi eset kategóriában tartozok 😀 bár vele próbáltam kicsit lazítani magamon de nem sikerült igazán. Akiről szó van fent, volt barátom mindig dicsérgetett, nagyon jól bánt velem az első körben. De én konkrétan senkitől semmi dicséretet nem tudok sajnos komolyan venni, ameddig én is nem érzem magam elég jónak. Mindig mondta neki tökéletes vagyok, szeret, jól nézek ki, neki így jó vagyok. Hónapok kellettek, hogy lehámozzon rólam minden fehérneműt szex előtt.

Tényleg így bele gondolva hiába működne már maga a kapcsolat, elhiszem, hogy erre senkinek nincsen szüksége.. és azt hiszem ameddig nem változtatok magamon addig nem sok esélyem van akármilyen barátra sem, nem hogy újra rá:/

2018. ápr. 29. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!