Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy együtt lét ideje alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy együtt lét ideje alatt (petting, szex, utoljáták) hányszor élveztetek el a legtöbb ször?

Figyelt kérdés
Utána men feszített a hasatok?

2018. ápr. 29. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ötször. És nem feszített a hasam de a farkam nagyon érzékeny volt.
2018. ápr. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Általában 2-3 de ez nem kőbe vésett. Volt olyan szerétkezésünk is ahol legalább 7-8 alkalommal elmentem, de volt hogy csak 1 de az általában gyorsmenetes alkalmaknál van. Olyan viszont sose volt hogy egyszer sem mert a pasim az ilyenre odafigyel. Mármint általában jobban el van foglalva az én élvezetemmel mint a sajátjával. És nem nem szokott feszíteni a hasam inkább kicsit érzékenyebb vagyok odalent utánna de csak 1-2 percig utánna minden kb ugyanúgy megy tovább
2018. ápr. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában 2-3x. Párom 1x, de van hogy 2x is. 21N
2018. ápr. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kb 12. csiklón vaginálisan és análisan is egy aktus alkalmával.
2018. ápr. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában 0... 25/L
2018. ápr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 DnPlymn ***** válasza:

5-ös! Az szomorú.


A kérdésre a válasz: 2, de az is 4 órámba telt

25F

2018. ápr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DnPlymn ***** válasza:

Jaj, faszt. Már 26 vagyok :D

6-os voltam

2018. ápr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!