Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti szoktatok a párotokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok a párotokkal együtt tanulni?

Figyelt kérdés
Ha például csoporttársak , vagy osztálytársak vagytok barátoddal/barátnőddel . Nem nehéz kivitelezni hogy csak a tanulásra figyeljetek ?

2016. aug. 16. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem használ, úgysem a tanulásra koncentráltok majd. Próbáltam xd
2016. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Nincs Párom

Itt lehet jelentkezni -bárgyú mosoly- :)

16/F

2016. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom már nem sulis, viszont szokott segíteni a tanulásban. A töri a kedvence,könnyebben megérteti velem azt,amit a tanár nem tud :D
2016. aug. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbálltuk... Kaptam egy 2-est átlagban 4-5-ös vagyok azóta nem igazán "tanulunk" eggyütt... 16/L
2016. aug. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
átlagban 4-5, de az együtt szót nem tudja leírni... ennyit ér ma magyarországon a kib...itt iskolarendszer.
2016. aug. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Én egyszer akartam olyat, mondjuk eleve asszem furcsa ötletnek is tartottam, mert gondoltam, hogy akadályozhatnánk is egymást közben, de gondoltam, miért ne, szóval átmentem barátnőmhöz (nem járós, én is lány vagyok) ,na szóval úgy, hogy talán másnap fizika témazáró volt talán, és hát alapból úgy volt, hogy tanulni fogunk, de nem lett belőle semmi:S :D Ja és az ő ötlete volt, hogy tanulni menjek át, hát végül zenéket hallgattunk meg videókat néztünk meg ilyenek.
2016. aug. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon sokat. Mindenben segítsük egymást. Én az osztályomban vagyok az egyik legokosabb PEDIG FIU VAGYOK. Szóval igen sokat tanulunk együtt.😙💎
2016. aug. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Folyamatos matek-fizika-kémia korrepetálás alatt áll a kisasszony :)
2016. aug. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Osztálytársak voltunk, leginkább az volt csak hogy mindketten tanultunk vagy leckét csináltunk egymás mellett, de nem volt túl hatékony azért:D Olyan is volt (még mielőtt járni kezdtünk akkor is) hogy fizikából tz előtt korrepetált, de akkor nem csak engem hanem még sokakat, de így is volt olyan hogy poénkodásba meg röhögésbe ment át az egész és alig haladtunk. De mondjuk olyan is volt hogy együtt agyaltunk egy matek példán, de akkor is inkább külön számoltunk aztán összegeztünk a végén hogy ki mire jutott. Matekfeladatoknál nekem nem volt nehéz arra koncentrálni, mert azokat élveztem megcsinálni, de amikor pl fizikát kellett volna tanuljak ami baromira nem érdekelt akkor inkább jött az hogy csináljunk mást:D
2016. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!