Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem nedvesedem? Hiába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nedvesedem? Hiába kívánom a párom és vágyom a szexre, nem vagy csak nagyon nehezen nedvesedem, és sokszor emiatt fájdalmas a szex és olyankor nincs is orgazmus. Fogamzásgátlóval védekezünk.

Figyelt kérdés

Az baj hogy csak csikló orgazmusom van?

az is csak ha kézzel vagy szájjal elégít ki a párom.


2018. ápr. 30. 20:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
10%

Hát ha nehezen nedvesedsz, akkor nem nagyon tünik úgy h kivánod a párod. Hiaba hiszed azt . Ez olyan mint az étvágy , vagy van , vagy nincs. Fotón akarod nézni a szép szendvicset , vagy meg akarod enni ?

Férfiak közt is van rengeteg olyan gondokkal kuzdö mint te, aki barmit szeret a szexben csak a puncit nem, akár fejre is áll neked . De nagyon kiván . De mégsem annyira . Döntsd el te , h ez mi .

Ha en nöként csak csikló által tudnék elélvezni , soha többet nem keresnék férfit . Minek ? Disznek ?

2018. ápr. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem ha kipróbálnád növel rájönnél h az kell neked
2018. ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
#1: az utolsó kijelentésed nagyon nem így van! Nekem sincs hüvelyi orgazmusom, csak csiklóval, de attól függetlenül imádok szexelni a párommal. Egyáltalán nem hiányzik a hüvelyi orgazmus, meg vagyok nélküle. Viszont szex nélkül nem bírnám ki. 21N
2018. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Sok nő küzd ilyen gondokkal, és ez NEM azt jelenti, hogy nem kívánod a szexet. használjatok síkosítót, ha másképp végképp nem megy.
2018. ápr. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm 4 válaszoló hogy te legalább normálisan írtál.


2# nem nem akarok nővel lenni.

1# de igenis kívánom a párom, sokszor én kezdeményezem a szexet, imádom ahogy és most bocsi hogy ezt írom elélvezz bennem. Szóval ezzel a részével nincs gond.

2018. ápr. 30. 21:40
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nem nedvesedsz, vagy csak nehezen, lehet teljesen természetes dolog is. Ez egyfajta alkati kérdés is; van aki jobban nedvesedik, van aki kevésbé. Ilyenkor érdemes síkosítót bevetni, vagy kicsit jobban ráhangolódni a szexre (lehet, hogy neked kicsit többet kell adni a hangulatra). Ne egyből az orgazmust célozzátok meg, hanem inkább arra figyeljetek, hogyan tudtok még több élvezetet nyújtani egymásnak, az orgazmus pedig csak egy "következménye" (amolyan extrája) lesz a szexnek, nem pedig követelménye.

Másik kérdésedre válaszolva, egyáltalán nem baj, hogy csak csikló orgazmusod van. A nők egy jelentős hányadánál csak csikló orgazmus szokott sikerülni, a hüvelyi orgazmus általában véve sokkal ritkább (amúgy egy kis személyes tapasztalat: párom elmondása szerint a hüvelyi orgazmus nem olyan intenzív, mint a csikló orgazmus. Ő úgy fogalmazta meg, hogy: "a hüvelyi orgazmus az nagyon finom tud lenni, de a csiklós orgazmus.. az olyan wow!). Próbáljatok ki valamilyen játékszert a pároddal. Pl nagyon jó tud lenni ha a behatolással egyidejűleg használtok csiklóizgatót, vagy bármit, ami nektek megtetszik és alkalmas erre a célra.

Sok sikert nektek! :)

2018. ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzasgátló előtt is voltak ilyen problémáid?
2018. ápr. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Kezdettől fogva fogamzásgátlót használok
2018. ápr. 30. 21:51
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
És előtte önkielégítésnél nem állt fenn a probléma?
2018. ápr. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
6%

Persze jön a lepontozas, de nekem mindegy , az igazsag az , h sok nö kuzd ezzel a gonddal , h nincs huvelyi orgazmusa. Nekem csak a huvelyi a kielegitö, a csikló gyenge orgazmus , ezért kaparom a falat pasi után.

Persze h frusztráló amit irok , de eskuszöm , ha nem igy volna , nem jutna eszembe férfi , akkor tekerném a csiklóm körkörösen kétnaponta, gond megoldva .

Persze h szereted a párod, meg a lángost , meg mindent es az ember úgy akar élni mint mások , párban, de h csak ott nagyokat nyálazzuk egymást , es jaj h szeretjuk egymast , aztan utana en is elelvezek ha aztan kiveri a csiklóm, hát az meg mi?

Hat öleljuk egymast jaj h szeretjuk egymast , ez önkielegites egymason nem közös szex , nem tudom, nekem a ferfi penisze okoz örömöt , nem azert mert disz a vitrinben, né, nekem is van párom , mint vadasz a szarvasaganccsal , dicsekvés.

Helló világ !

Vagy forditottja , ha a ferfi nem tud elélvezni a nöbe, csak análisan vagy csak orálisan , hat az meleg rögtön rasutik.

Szerintem nektek inkabb a dolog lelki oldala tetszik , h jaj de cukik vagyunk mi egyutt

Persze mivel a nök 83% a csak csiklóval tud elvezni , az orvosok nyugtatjak öket h jaj de normalis ez igy , fö h vegul elvezel , stb , ahogy a kis peniszueket is , h a meret nem szamit . Hat valóban nem , ilyen esetekben , tehat csak meg kell találjátok egymást .

Most nincs pasim, de ezek szerint titeket nem kell irigyeljelek , hisz szexelhettek napestig , csak 1 csiklós, 2 ik csiklós, 3 ik csiklós orgazmus . Az en vilagomban az 50% os , ha jól van csinalva.

Lehet lepontozni , de ez nem szex

2018. ápr. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!