Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan, hogy a partneretek pénisze olyan kicsi volt, vagy olyan hamar elsült, hogy kinevettétek? Srácok, történt már veletek ilyen? Mi volt a reakció?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 30. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem nevetnék ki senkit emiatt...normális ember nem tesz ilyet. nem tudom menyire számít kicsinek, de volt kb 10 centis farkú barátom, és sokkal jobban élveztem vele a szexet, mint az egyik kifejezetten nagy méretű barátommal. tényleg odatette magát, istenien nyalt, több menet... utóbbi meg csak reszelt. persze nem ugyan olyan minden nő, van olyan,aki imádja a nagy méretet, de én pont azt élvezem, ha nem kell óvatoskodni, és minden helyzetben mehet tövig.


az meg, hogy gyorsan elmegy egy pasi, nem hinném, hogy nagy dolog, főleg első alkalommal.. ha ettől függetlenül kielègít engem más módon, és azért próbál tenni érte, hogy hosszabban kitartson.

2018. ápr. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok, de azért nem hinném, hogy sok nő lenne, aki így tesz. Azt elhiszem, hogy van, akinek csak a nagy jön be, még azt is, hogy valaki akár magában nevet, de aki konkrétan kineveti a másikat, az bunkóság. Kb. ugyanaz, mintha egy süketet nevetnél ki - legalábbis pont annyira tehet a pénisze méretéről. A hamar elsülés kicsit más, első körben tán arról sem tehet a pasi, de azon lehet dolgozni.
2018. ápr. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
voltam már kifejezetten kisfarkú pasival, de eszembe se jutott kinevetni. kb. olyan szarul esne ez neki, mintha nekem mondjuk leszólnák a melleimet, mert mivel nagy, melltartó nélkül azért lóg egy kicsit. és hiába van oda érte minden pasi, valamennyire mégis komplexusos vagyok miatta, nem annyira, hogy ne merjem levenni szex közben, de azért nah...
2018. ápr. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem nevettek már ki ezért. 19 voltam. Egy rakás szerencsétlenségnek éreztem magam. A pszichológus valamit segített
2018. máj. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nevetnék ki ezért egy fiút se. Ahogy mi lányok sem tehetünk a melleink méretéről vagy a nemi szervünk kinézetéről úgy a fiúk sem tehetnek a péniszük méretéről. Szerintem az aki ilyenek miatt kinevet valakit az szimplán bunkó és tapintatlan.
2018. máj. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy, értelmes nő sosem viselkedne így.
2018. máj. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!