Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves anyukak! 2. Baba...

Kedves anyukak! 2. Baba erkezeset (plans ha kicsi a korkulonbseg) hogyan jelentettetek be a nagyszuloknek? Mi volt a reakcio?

Figyelt kérdés
Nalunk 9 honapos a baba es tudatosan akartunk kis korkulonbseget,igy 17-18 honap lesz köztük .

2014. máj. 8. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Anyukámnak szimplán elmondtam, hogy ismét nagyi lesz, anyósoméknak pedig a 3 éves fiam mesélte el, hogy tesója lesz.
2014. máj. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
örültek mivel az elsöre 5 évet vártunk.
2014. máj. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
koszonom! :) bàr màr 11+1 hetes vagyok,de valahogy nem tudom ràszànni magam..pedig nagyon orultek az unokànak..csak fèlèk,h kicsinek fog tunni nekik a baba ahhoz ,h jojjon a kisteso..
2014. máj. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
amùgy vicces lehetett kisfiad ahogy elmesèli :D :9 ez nagyon aranyos
2014. máj. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

20 hónap lesz köztük.

Anyunak telón mondtam, meglepődött, de jól fogadta, örült.

Anyósnak skype-on lett elmondva, ő 3 percig csak ledöbbenve nézett.

200 km, azért nem személyesen mondtuk.

2014. máj. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
26 hónap lesz közöttük. Még nem mondtuk el senkinek,7 hetes vagyok. Anyukám biztos gratulálni fog,de nem is igazán érdekel,mert nem része az életünknek,hosszú történet,hogy miért. Anyósom biztosan prédikálni fog és az egész terhességem alatt azt fogja hangoztatni,hogy mennyire nehéz lesz és hogy ő nem így csinálta volna... Már megszoktam :) mindenestre nem érdekel senki reakciója,ha pozitív lesz,ha negatív... A mi életünk,a mi döntésünk,mi fogunk megküzdeni a nehézségekkel,nem pedig ők.
2014. máj. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
na igen,ettol tartok èn is,h kezdik majd,h màr ìgy is egyedul vagy rà ( fèrjem mindig dolgozik),segìtsèg nèlkul megszakadsz,biztosan nem ìgy kellett volna..illetve ,h nem tanultam belole,hogy mi is 3an voltnk kicsik ès,h milyen nehèz volt anyunak stb...legszìvesebben nem is modanàm,csak 1 hònap mùlva haza kell mennem nèhàny irat miatt ès attòl tartok akkor meg màr làtszòdna..
2014. máj. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
de csajok,ùgy kezdtètek,h "figyelj anyu,jon egy màsik baba?"...fèrjem szerint kuldjem el emailben az ultrahang kèpet ès abbòl majd leesik nekik..hàt nemtom..
2014. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó! Én se nagyon mertem elmondani :) Féltem a reakcióktól.

Meg párom is a prédikációtól, h bezzeg nekik milyen jó volt még de jajjjj mi lesz szegény kicsi gyerekekkel a mai időkben...

Mi egyszerre írtuk meg az sms-t, h az unokájuknak kistesója lesz. Persze rögtön felhívtak.

2014. máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az első kettő között 22 hónap van. Az én szüleimnek telefonon mondtam meg, ők örültek, nem kommentálták a kis korkülönbséget.

Anyóséknak személyesen jelentettük be, ott persze rögtön az első reakció a sopánkodás volt, hogy szegény fiú, milyen hamar vége lesz a gyerekkorának (he??), meg hasonlók.


Most várjuk a 3.-at, szűk 2,5 év lesz a középső és a kicsi között. A szüleim most sem problémáztak, anyósék reakcióját szerencsére csak a férjem elmondásából tudom (ő mondta nekik személyesen): most az első mondat az volt, hogy tudjuk-e milyen drágák a tankönyvek, és három gyerek mekkora hatalmas költség (ők biztos tudják, miután kettőt neveltek). Azóta is van néha egy-egy kedves megjegyzésük, de már megszoktam és nem foglalkozom vele.

2014. máj. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!