Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tekintek egyre nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tekintek egyre nagyobb undorral a lányokra?

Figyelt kérdés
Ha bele gondolok abba, hogy már nem szűz és ki tudja hányan dugták már meg és hogyan egyszerűen undorodom az egésztől. Idegesítő számomra ha valamelyik lány esetleg engem néz, már attól is kiráz a hideg ha arra gondolok, hogy legyen egy párkapcsolatom és el sem tudnám képzelni. Nem vágyom egy lányra sem és örülök ha távol maradok tőlük.

2018. máj. 1. 11:36
1 2 3 4 5 6
 11/57 A kérdező kommentje:

#7/7: Minden lánnyal úgyan ez az érzésem. Lemondtam arról, hogy nekem valaha is legyen párkapcsolatom és nem is vagyok rá nyitott.


20 éves vagyok.

2018. máj. 1. 13:44
 12/57 anonim ***** válasza:

#11 És miért mondasz le erről?

Eddig hogyan sültek el a próbálkozásaid? Gondolok arra,hogy ha volt,és jártatok,miért szakítottatok,ki miatt,milyen okkal.

Vagy miért nem jött össze stb.

2018. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:
Soha nem ismerkedtem egyetlen egy lánnyal sem. Sőt nem is szoktam velük beszélgetni. Soha nem érdekeltem a lányokat és nem vagyok vonzó a szemükben.
2018. máj. 1. 13:52
 14/57 anonim ***** válasza:

Lehet tenned kellene azért,hogy felfigyeljenek rád. Persze ha csak szeretnéd.

Ha igazán szerettél volna magad mellé egy lányt,már tettél volna érte. A sült galamb nem fog a szádba repülni.

Ha még nem tart ott ez az elhatárolódás,hogy ne próbálkozz,én ajánlom,hogy tartsd a fejedben: türelem rózsát terem. Vagyis ha tényleg jófej leszel a lányokkal,igényes vagy magadra,akkor hónapokon belül lehet egy barátnőd.

2018. máj. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy lusta vagy egyszerűen?
2018. máj. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:
Felesleges bármit is tennem ha kevés vagyok hozzájuk. És ez így van rendjén. Bármit is tettem volna akkor is kudarc lett volna belőle.
2018. máj. 1. 14:01
 17/57 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a felfogással nem is fogsz találni csajt.

Habár te nem is akarsz... Egészségedre. Én a te korodban,ha egyedülálló lennék,mindenképpen megtennék mindent érte.

2018. máj. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 A kérdező kommentje:
Nem nem akarok hanem nekem nem lehet. Ez nagy különbség.
2018. máj. 1. 14:28
 19/57 anonim ***** válasza:
Az már gáz hogy szűz csajnál is ilyen érzésed lenne... Mindenkinek lehet barátnője, csak így hogy sosem beszéltél egyikkel sem, rohadt nehéz. Értem én a problémád hogy nem akarsz egy szétb#szott csajt, meg hogy undorító, de ha nincs más... Amúgy fiatalabb lányok simán összejönnének 20 éves sráccal. Meg ha volt vagy 2 rendes komoly kapcsolata az is elviselhetőbb, mintha egyéjszakásokkal lenne tele. Háttérben valószínűleg az is benne van hogy nem tudnál megbízni benne, mert már másnak is mondta hogy szereti stb...
2018. máj. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:
Minden lánynál ugyan ezek vannak nincsen kivétel.
2018. máj. 1. 14:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!