Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tekintek egyre nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tekintek egyre nagyobb undorral a lányokra?

Figyelt kérdés
Ha bele gondolok abba, hogy már nem szűz és ki tudja hányan dugták már meg és hogyan egyszerűen undorodom az egésztől. Idegesítő számomra ha valamelyik lány esetleg engem néz, már attól is kiráz a hideg ha arra gondolok, hogy legyen egy párkapcsolatom és el sem tudnám képzelni. Nem vágyom egy lányra sem és örülök ha távol maradok tőlük.

2018. máj. 1. 11:36
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:
Ezért nem állok szóba egyikkel sem :)
2018. máj. 1. 18:30
 32/57 anonim ***** válasza:
84%
Ne általánosítsunk már basszus :)
2018. máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:
Nem keresem a kivételeket.
2018. máj. 1. 20:30
 34/57 anonim ***** válasza:
41%
Amúgy is undorító a 99%-uk. Te meg csak még hozzágondolod a dolgokat.
2018. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:
Milyen dolgokra gondolsz?
2018. máj. 1. 22:01
 36/57 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem te nem feladtad,hanem még el is b.u.nkósodtál :)

Mégis hogyan lehet azt mondani,hogy minden lány p.i.csásan viselkedik?

Kevered a nőiességgel. Attól még,hogy valaki kihangsúlyozza az idomait,mert büszke rá,attól még nem k.u.rva például.

Vagy ha társaságban van,rögtön az van,hogy plázázik a barátnőivel.Lehet,hogy ti,érett gondolkodású,komoly férfiak nem igénylik a társaságot az azonos nemű egyénekkel,de mi igen.Aki nem antiszoc vagy introvertált és hasonló szinonímák,azok bizony gyakran elmennek akárhová.És ettől még nem p.i.csák. A nők kibeszélik az érzelmeiket,tapasztalataikat,ti meg bent szorongatjátok,megvitatjátok magatokkal,és időnként kifejezetten rossz döntést hoztok. Mint például te.

Haverokkal hogy állsz?Ők is ilyen pipogyák,hogy "feladták"?

Most a pokolból is jöhetne egy feminista,az helyre tenne :D

Hajlok afelé,hogy az előző őszinte kommentelők véleményét osszam.

2018. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:

Ha egy nő kihangsúlyozza az idomait számomra az egyáltalán nem ku.rva.


Barátaim nincsenek.


Nem volt mit feladni.

2018. máj. 1. 22:07
 38/57 anonim ***** válasza:

Nem ez tűnt ki a szavaidból.

Gondolom a fiús lányok nem jönnek be,a nőies/lányosakra meg van az indokod,miért nem szereted őket...

Tényleg,akkor maradjál egyedül.Kifogás és nyafogás.Tenni is kell érte.

És szerinted miért nincsenek haverjaid?

Olyan vagy,mint egy csiga.Bebújsz a házikódba,ha meg valaki "megtámadna",bújsz is vissza. Ha meg tiszta a levegő,kijössz ide dühöngeni.

Szép.

2018. máj. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:

Bármit is tettem volna sorozatos pofára esésekben lett volna részem, inkább megkíméltem magamat tőle.


Soha nem voltam barátkozós el voltam egyedül is.

2018. máj. 1. 22:24
 40/57 anonim ***** válasza:

A több milliárd ember,akinek párja van,több milliónak tökéletes házassága,azok is szenvedhettek éveket,mire megtalálták az igazit.

Régen kerested,most meg feladod.

Többször is végig siklottam a kommenteken.

Az elsőt kijavítanám.Ez nem éretlenség,ez nyámnyilaság.

2018. máj. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!