Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit csinálnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit csinálnátok, hogyha randizgatnátok egy sráccal, a szex is jó lenne vele, és egyszer nyitva hagyná a szekrénye ajtaját, amelyben meglátnátok egy kétvégű műpéniszt?

Figyelt kérdés

2018. máj. 1. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Nyitvahagyja a szekrényt és csak ott hever egy műf∆sz hmmm, életszerű.

Én az óvszert is úgy elrakom,hogy ha rendőrök keresnék, házkutatás során sem találnák meg. A szexuális dolgokat a normális emberek nem hagyják szem előtt,senkire sem tartozik a magánéletük.

2018. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Két gondolat jutna eszembe. Az egyik, hogy alkalma volt két nővel gátlások nélkül eljátszani, akár a háttérből figyelni, a játékszer ebből a célból került megvételre. A másik, hogy szereti ilyen módon is izgatni magát. Először biztosan meglepődnék, talán meg is ijednék, de egy idő után egészen biztosan erről fantáziálnék és látni is akarnék mindent. Beindítaná a fantáziámat, mert ha egy férfi játékszert vesz, 1. intenzív a szexualitása, kiéli a vágyait, ami nekem nyilván nagyon jó, 2. valószínűleg az én extra, számomra eddig talán ismeretlen jellegű kényeztetésemre is kész és szándékában áll, 3. azt gondolnám, hogy nyilván akkor az én fenekem izgatása sem tabu számára, semmilyen módon. Ennek meg végképp örülnék.


26/N

2018. máj. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2018. máj. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van olyan lány, aki izgalmasnak találná?
2018. máj. 13. 18:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem a kétvégű dildo látványa a szekrényben, hanem az amit tesz vele a srác az izgalmas. Ahogy tulajdonképpen előttem íta.
2018. aug. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
De ,hogy azt nem kepes felfogni senki,hogy eletszerutlen a helyzet. Szoval a kerdes is f∆szsag
2018. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!