Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, lányok? Párkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok? Párkapcsolatban vagy azon kívül ti hogy álltok ezzel?

Figyelt kérdés

Engeditek és szeretitek ha a párotok/pasitok a szátokba élvez? Ilyenkor lenyelitek? Változtat az ehhez való hozzáállásotokon az a tudat ha tudjátok hogy a pasinak nagyon tetszik és szereti ha a szátokban élvez el?

Ilyen esetben engeditek neki hogy akkor élvezzen a szátokba amikor csak szeretne? Lenyelnétek ilyenkor?



2018. máj. 1. 12:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Én sosem fejezek be orális szexet anélkül hogy le ne nyeljem. Számomra anélkül valahogy olyan befejezetlen. Meg engem is izgat és én is szeretem. Volt olyan hogy a partnerem ki akarta venni a számbol élvezés előtt de én nem engedtem neki.
2018. máj. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Én nem engedem,undorítónak tartom.Has,cici mehet.
2018. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%
2es! Es azt engeded hg a parod kinyaljon mi? De te undoritonak tartod az o spermajat? Szalvetas...
2018. máj. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindig lenyelem mert izgat, és szeretem hogy neki ez tetszik.👅
2018. máj. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Az a látvány. Az az amikor azt látod te készítetted ki, ráadásul az érzés amikor megtelik a szád, te meg csak az arcát nézed.

És mindezért imádni fog. Szerintem ezt lehet élvezni :D

2018. máj. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kapcsolatom, csak egy ilyen többalkalmas barátom (amit barátság extrákkalnak nem neveznék, mert ahhoz kevésszer voltunk együtt). Neki le szoktam nyelni, mert szereti. Különösebben nem izgat, de nem is undorodom tőle.
2018. máj. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatban vagyok és lenyelem. Izgat a szituáció és hogy a barátom élvezi, amit csinálok. 21/L
2018. máj. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Leszoktam nyelni a barátomnak, nem tartom undorítónak és nagyon jó érzéssel tolt el hogy ezzel örömet okozok neki :) 19/L
2018. máj. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
5-ösnek a stilisztikáért hatalmas piros pont! mennyire igaz! :D
2018. máj. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Lenyelem, mert szeretem és mert a másik félnek ez nagy örömöt okoz.
2018. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!