Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgytársaim! (Kicsit bizarr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgytársaim! (Kicsit bizarr kérdés lent) Voltatok már olyan szituban, hogy két férfi egyformán vonzott?

Figyelt kérdés

Van egy haveri tarsaság akikkel mostanában többször is találkoztunk ilyen iszogatós törzshelyen(ott baratkoztunk össze).

Van két pasi,akik haverok. Számomra mind a kettő igencsak jól néz ki,pont az esetem mind a kettő. Néha flört is volt. Beszólogatnak poénosan,szexuális megjegyzéseket tesznek. Mondták már,hogy jó lenne máskor is találkozni. Még a stílusuk is hasonló,de mind a ketten máshogy szexik.

Szóval a lényeg,hogy voltatok már ilyen szituban? Választottatok? Ha igen akkor mi alapján?


Na a másik,Őszintén,megfordult már többször is a fejemben,hogy valahogy rávezetem a témára őket,hogy csináljunk már egy hármast. De ezt hogyan? Meg mi van ha nincsenek benne? Akkor beégetem magam,azt meg nem akarom. :(

Aki volt hasonló szituációban,megírná,hogy hogy volt.

Nemgáz ezt egy nőnek kezdeményezni?


Köszi előre is

26/N



2018. máj. 3. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Én hazavitettem magam velük és megkérdeztem,hogy van-e kedvük nálam tölteni az éjszakát.Volt.Az egyikükkel 12 éves kapcsolatom volt,a másik a bevonulásáig járt hozzánk.
2018. máj. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!