Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 23 éves vagyok, és kosarat...

23 éves vagyok, és kosarat kaptam egy 17 éves lánytól. Azért ez bizarr kicsit nem? Vagy csak én látom rosszul?

Figyelt kérdés

Nem siránkozás, meg ilyesmi, de abszolút meglepett a dolog. Biztosra vettem, hogy bejövök neki, és komolyabb is lesz.

Találkozgattunk minden, erre tegnap megmondta, hogy "csak mint haver" tekint rám...

Nah szuper mondom...pedig én többet akartam...s erre aztán összevesztünk. Szerintem nem is beszélünk többet.

Emlékszem anno mikor én voltam 16-17 éves az összes csaj arról ábrándozott, hogy huszonéves pasija legyen, kocsival, meg némi pénzzel. Alig vártam, hogy elérjem ezt a szintet, erre tessék, ugyanott vagyok mint 5 évvel ezelőtt..ez hihetetlen b/sszus!

Mit ronthatok el? Miért kerülök a "barát" körbe egy lánynál?

(innentől kezdve nem akarok már semmit a lánytól, szóval ne írjatok olyat, hogy hátha meggondolja magát emg ilynek..nemhiszek a második, meg harmadig esélylatolgatásnak. Ha az első szituáció nem jön össze ahhogy szeretném, akkor már meghal bennem is a kezdete az egész történetnek.)



2013. nov. 24. 16:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%
Milyen megható
2013. nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 LePeDő ***** válasza:
100%
A csajoknak valaki nem azért jön be mert idősebb...
2013. nov. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Mi van akkor, ha 17 éves? Attól, hogy 23 éves vagy azt hiszed te leszel neki az álompasi? 23 évestől is kaphattál volna kosarat ugyanígy. Próbálj szerencsét a saját korosztályodból ezúttal.
2013. nov. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem gáz… Eljön majd az amikor ez majd fordítva lessz nálad:)
2013. nov. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok most, 16-17 évesen sem álmodoztam idősebb, pénzes fiúkról. Most a barátom fiatalabb nálam és se autója se pénze nincs. Ennyit erről, nem ezen múlik a dolog. A személyiség számít, bármennyire is hihetetlen.
2013. nov. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez van, nem fog minden összejönni csak azért, mert huszonéves vagy!

Lehet, hogy a lány egy kapcsolatban nem csak a kort nézte? Erre még nem gondoltál? Lehet, hogy nem egy magától túlzottan elszállt, unalmas pasira vágyik?

2013. nov. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%
tőlem is kosarat kapnál, méghozzá a hozzáállásod miatt. azt hiszed, hogy csak mert elmúltál 20, van egy kocsid meg némi pénzed, akkor az összes tini csaj bokán fossa magát, és rohan a karjaidba? amíg ilyen megvásárolhatónak, sekélyesnek és ostobának tartod a nőket, addig nem is lesz barátnőd. kivéve ha kifogsz egyet, akinek csak a pénzed kell, aztán ha lelép, akkor írhatsz ide megint egy kérdést, hogy miért a pénzre hajt az összes nő, meg minden nő kurvä.
2013. nov. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

nah akkor tegyük tisztába ezt lágyszíves, hogy miért is várnám el valoban ezeket:

mit látsz rengeteg alkalommal? nagy terepjárókból, bmwk ből szálnak ki a gazdag fószerek, mellettük a fiatal, vagy éppen idősebb de igen karbantartott csinos nő.

akkor miről si bezsélünk, hogy cska a belső számít, és a pénz nem?

Vannak kivételek, normális lányok. Természetesen. Viszont én mivel ezt látom a világban, hogy ha pénzed van, autód van, akkor lesz gyönyörű barátnőd is, ezért arra vágyom.


Azt meglehetősen kétlem hogy mellettem bárki is unatkozna egyéként...:D


Továbbá félreértés ne essék: nem azzal csajoztam hogy pörgettem a kocsikulcsot az ujjamon, meg hívtam meg a fél discot a számlámra, hogy lássa a csaj, hogy mekkora menő vagyok.

Cak azt hittem valamelyest könnyebb lesz így minden. de nemigazán jött be..:/

2013. nov. 24. 16:56
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, de egy alja vagy te hallod. Érdekes módon nekem 16 évesen is volt csajom, huszonéves lánykák is, meg most sem panaszkodom. Tudod az a titka, hogy tisztelni kell őket...


24f

2013. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, minden esetre elég fura a hozzáállásod egyes dolgokról. Van pár dolog, ami nem feltétlen a pénz körül forog, és ez szerintem most az a helyzet.
2013. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!