Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok hogy viszonyultok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogy viszonyultok egy "szexmániás" pasihoz?

Figyelt kérdés

No nem arra kell gondolni, hogy egy férfi csak tárgyként tekint a barátnőjére.. E mellett minden szeretet megkap, minden figyelmet. Annyi, hogy a fiú imád szexelni, mondjuk mindennap a barátnőjével.

Szerintem ez nem rossz dolog, hogy ennyire kívánja valaki a barátnőjét. Barátnőmnek is jó így a napi 1. Csak sokszor megkapom, hogy már megint arra gondolok. De emellett nem érzem,hogy el lenne hanyagolva, csomó más közös program is van. Csupán annyi, hogy mondjuk nap végén Én igénylem a szexet. Napjában többször is mondom neki, hogy várom már, hogy szexeljünk. De sokszor megkapom, hogy már megint csak a szex. Aztán, ha meg nekem nincs épp kedvem, vagy nem úgy jön ki a lépés, akkor meg nem kívánom. Nők?! :) Ki érti ezt?!

Van itt hasonló beállítottságú lány?

Ez nekem azért is furcsa, mert itt kb. minden második kérdés az, hogy heti 1x kíván csak a párom és ez nekem annyira furcsa. Én nem is tudnám elképzelni, hogy heti 1x szexelni, vagy havi 1x, vagy állandóan csak a lány kezdeményezzen.

3 éve vagyunk együtt és ugyanolyan intenzíven kívánjuk egymást, ha nem még jobban, mint először. Szerintem ez normális.


Lányok?


2018. máj. 3. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minden lány más vérmérsékletű. Vannak akik napi többször igénylik, vannak akik beérik heti pár alkalommal és így tovább az aszexuálisokig minden előfordul. Ki milyen. Én pl napi többször is igényelném de ez más téma. 21N
2018. máj. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

"Annyi, hogy a fiú imád szexelni, mondjuk mindennap a barátnőjével."


Szerintem te összekevered a szexmániát a "teljesen normális pasival"

2018. máj. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem pl elég a heti 2-3. Nekem te sok lennél. De ha a csajodnak jo igy, akkor ennyi.
2018. máj. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én te vagyok csak lányba. :D

Mindennap igénylem a szexet, nem feltétlenül csak egyszer.

Van, hogy én mászom rá a páromra.

De hasonlóan hozzád, van hogy random helyeken a fülembe súgja, hogy most nagyon megdugna vagy kinyalna, ezzel elindítva bennem a láncreakciót és élvezi a kis genyó, ahogy szenvedek. :D

Tegnap este 4x estünk egymásnak úgy, hogy mindketten reggel 4kor keltünk.

22/N

2018. máj. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki, mivel én is az vagyok.

19/L

2018. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na ilyen lányok írhatnak. Én is ilyen pasi vagyok :P
2018. máj. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Dettó!

Lányok! Aki szeretne napi szinten többször is szexelni az nyugodtan rámírhat és megoldjuk. Imádom, ha rám másznak, legyen az bárhol :D

22/F

2018. máj. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!