Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők szeretik az afrikai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szeretik az afrikai férfiakat?

Figyelt kérdés
Mert tudják, hogy hatalmas szerszám van a lábuk között?

2018. máj. 3. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,az afrikai nők szeretik őket.
2018. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szeretik, főleg Pesten divat ez.
2018. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ZoltanAnglia ***** válasza:
0%
Sok no szereti oket, altalaban szep nagy branojuk van ...nehany kiveleltol eltekintve. En is szeretem oket ferfikent.
2018. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyszer kipróbálnám
2018. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha izmos,magas es megbizhato,udvarias,akkor igen.
2018. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

az afrikai feketékre azt mondani hogy mindegyiknek nagy szerszáma van olyan, mint azt mondani, hogy Olaszországban mindig makarónit és pizzát esznek

Afrikában nagyobb az átlag péniszméret, de ahogy Ázsiában sem 11- cm mindenkié, úgy ott sem 19+ cm van mindenki lába között


az pedig hogy mennyire szeretik őket, az területenként változó, nálunk itt Közép-Európában mondhatni népszerűek a hölgyek körében, északabbra már kevésbé

keleten, Ázsiában, főleg a nagyon izolált országokban mint Kína vagy Japán, hát nem utálják őket, de nagyon elkerülik őket, ennek oka az hogy ott a külföldieket alacsonyabb rangúnak tekintik ezért egy gaijinnal (külföldi) mondjuk úgy 10-ből 8 lány nem állna össze

és minél jobban különbözik az ember tőlük annál jobban elkerülik

egy egyszerű példa, van egy ismerősöm aki fekete hajú és viszonylag keskeny szeme van de az egész arca olyan mongoloid felépítésű, ő ott annyira szerintem nem lógna ki bár látnák hogy nem ázsiai, én a vörösesbarna hajammal és nagyobb orrommal már kitűnnék, egy fekete srác akkor elképzelheted mennyire kilógna ott


Amerikát meg nem tudom mennyire lehet a témában előhozni, mivel azok nem afrikai feketék, de az amerikai feketéknél elég furcsa, ugyanis a fekete nők jelentős része nem akar fekete pasit, ellenben a fehér lányok számottevő része fekete fiúval jár, szóval ott olyan mintha az ellentétes színek vonzanák egymást

2018. máj. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahol hatásos volt az agymosás, ott népszerűek.
2018. máj. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Én speciel nem vonzódom a feketékhez, és nem azért mert rasszista lennék, csak nem találom őket vonzónak. A nagy farok senkit nem tesz vonzóvá, legalábbis az én szememben. 19/L
2018. máj. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszer megbas*atnam magam egy nagy fekete penisszel, mindig is felizgatott a dolog
2018. szept. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!