Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, titeket zavar, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket zavar, ha átlátszik a nő mellbimbója a ruhán?

Figyelt kérdés
Manapság csomó olyan ruha van, amihez nem lehet melltartót hordani de picit átlátszik. Soha nem merem megvenni mert nem tudom, hogy a férfiaknak tetszik vagy sem.

2018. máj. 4. 20:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%

Munkahelyre azért ne vegyél fel ilyen ruhát, de amúgy mehet! Férfiak nagy részének -nekem is- tetszik.

Tizen-huszon éve ez nem volt probléma, lsd. Spice Girls. Sajnos az áttetsző ruhák és dudorodó mellbimbók felett győzött a beteges (ál)prüdéria. És hát ezért tűntek el a monokiniző csajok is a balatoni strandokról, tengerpartról.

2018. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem zavar, de közönséges.
2018. máj. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

#11

Nem tudom miféle álprüdériáról beszélsz, láttad az Oscar díj kiosztó rendezvényt, vagy bármelyik másik rendezvényt?

Szinte pucérak ott a nők, mert már annyira sokat mutattak magukból hogy már nincs hova vetkőzniük, pár év múlva én nem tudom mi lesz így.

2018. máj. 5. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
70%
Izgatónak izgató, de a véleményem a lányról az lesz, hogy könnyen kapható.
2018. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
93%

Fújjj! Utálljuk a melleket! Meg a női testet is. Nem is bírunk ránézni!

Átlátszó mellbimbó? Jajj csak azt ne! Ha ilyen nő jön szembe átmegyek az utca túloldalára is, vagy csavarhúzókat szúrok a szemembe csak ne lássam. Hát hová jutott ez a világ?! :D


Van még hülye kérdésed? :D

35F

2018. máj. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden pasi oda van érte. Tapasztalatból mondom. Néha még a csajok is. 23L
2018. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
76%

11: régen jártam a Balatonon, úgyhogy nem tudom hogy eltüntek-e a monokinis lányok, de nagyon sajnálnám ha így lenne, mert az igenis szép és jó volt - mindenkinek...

Amerre jártam (külföldön) most is nagyban megy a monokinizés, hála az égnek!

Szóval: nem hogy az nem zavar, ha áttetszik a bimbi, de nagyon pártolom azt is, ha nem takarja semmi!:)

2018. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
44%
13: az Oscar az más műfaj, más szereplőkkel - szerintem rossz a példád.
2018. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
33%

#13 Oscaron meg egyéb ilyen eseményeken magukat reklámozzák és így tudnak (vagy csak gondolják) kitünni a többi celeb közül. De ez nem életszerű, a kérdező a hétköznapokra gondolt.

Miert álprüdéria? Mert ha melltartót nem vrsz valaki vagy monokinizik a strandon, akkor az ribizli. Ugyanakkor tizenévesek olyan képeket raknak fel a közösségi oldalakra...


#17 Sajnos a Balcsiról kb. 20 éve eltüntek a cicinapoztató lányok. Nem tudom, te merre jártál, de pl. Horvátországban is csak 1-2 van, a 2000-es évek elején 75% monokinizett. Sőt, két éve a Nugal (Makarska) nudista srandot is megszállták a textilesek.


#11 voltam

2018. máj. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!