Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ki nem elégedett a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ki nem elégedett a barátja méretével?

Figyelt kérdés

Nyilván nem ez a párkapcsolat lényege, de biztos van olyan lány/pasi, aki örülne pár +centinek vagy vastagságnak. Kinek mi.

Lányok illetve pasik válaszát is várom



2018. máj. 5. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Hát, picit lehetne magasabb, hogy felérje a felső polcot is sámli nélkül, de mentségére legyen mondva, hogy magasan van a plafon, a vastagságával nincs gond, ha ennél is vastagabb lenen, akkor nem férnék el mellette a buszon :D
2018. máj. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

nem tudom miért gondolod hogy csak + centire vágyhatnak a csajok, gondolom a kérdező férfi, de én például mínusz pár centinek örülnék de nagyon.

a pasim szerszáma túl nagy és emiatt a szakítást fontolgatom, illetve inkább össze se kellett volna jönnöm vele mert ha rossz a szex az hatalmas érvágás egy kapcsolatnak.

annak ellenére hogy láthatóan nem áll biztos lábakon a kapcsolatunk, mégis barátom van és nem kérek privátot

2018. máj. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is sokszor inkább túl vastag a párom szerszáma, mint az, jigy kevés lenne :/
2018. máj. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*hogy
2018. máj. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
1-2 centivel kisebb jobban tetszene, de így is tökéletes ☺️ ( hozzáteszem nem 20+ mérete van..tudjátok ő nincs fent gyakorin 😂)
2018. máj. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez az első,hogy ilyen méretes témához hozzászólok.35 éves nő vagyok,szültem már két gyereket,teljesen átlagos testalkatú (173cm).Nem értem,hogy a pasik mit problémáznak itt állandóan a méretek miatt.A férjemnek nem lehet nagyobb,mint 13cm,de szinte minden együttlét alatt van 2-3 orgazmusom.Vannak bizonyos pózok(kutyapóz),amikor nem tudja berakni teljesen,mert a méhnyakamat bökbösi,és az nekem fáj.

És mielött megkapnám,hogy biztos nem izgat fel teljesen,megsúgom,hogy szinte mindegy!

2018. máj. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem mondanám, hogy elégedetlen vagyok, de pár centivel rövidebb jobb lenne. Akkor nem kellene folyton vigyázni.
2018. máj. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Synesztro ***** válasza:
73%
30/F vagyok. Nem szégyenlem, 20+ om van egy kicsivel, de mellé a vastagságom sem kicsi. Rengeteg negatív élményem van, én sem bánnám, ha mondjuk csak 18 lenne. A strandon égés, ha meglátok egy jó csajt, és elkezdek vastagodni, boxerben alig találok olyat, a farmer, ha dörzsöl, akkor mondjuk tömött helyen, marha gáz, hogy finoman szólva is látszik, a WC t felejtsd el, izgalmi közeli állapotban, mert majdhogynem beleér. Ezt képzeljétek el, egy amúgy sem illusztris hely mosdójában, mikor nagyon kell a nagy dolog, de előtte mondjuk smároltál egy csajjal, és felhúzott agyilag. Az undorító finom jelző rá. A szex szinte folyamatosan gond volt. Volt hogy a lány, miután elkezdett felállítani (vérpéniszem van, hál istennek, csak akkor bajos, ha feláll, a mindennapokban nem kell vele küszködnöm), és mikor meglátta,közölte, hogy sajnálja de ezzel ő nem kezd semmit. A barátnőimmel az első fél évben a szex abból áll, hogy igyekszem arra koncentrálni, hogy nekik jó legyen, és csak addig menjek be, amíg lehetséges, viszont semmi hirtelenkedés gyorsítás stb. A mostani páromnak is ennyibe telt, míg hozzám idomult. Vele most már szuper, és nem is cserélne le, ill. ő is bajban lenne, ha most szakítanánk, mivel, őt meg most egy ideig egy 12-15cm es nem tudná kielégíteni. Sztem a 16-18cm es tökéltesen elég egy faja közepes vastagsággal, hogy a nőt kitöltse, és élvezze a szexet. Mellesleg a rúddal való bánásmód sem mind1 urak.;) Mindenki figyeljen a partnerére, mert ugye, a hölgyek kedvéért is csináljuk;D
2018. máj. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Nagy-vastagot szeretem,sok kapcsolatomban lehetett volna nagyobb a farka a tagoknak.
2018. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 exelant ***** válasza:
70%
Én is a kisebb farokkal rendelkező férfiakat részesítem előnyben. Könnyebben befér a szűk puncimba, ha aktus van, könnyebben befér a fenekembe egy keskenyebb-rövidebb farok a fenekembe is, ha anális szexre kerül a sor, és könnyebb a számba tövig bevenni, s orálisan kielégíteni e mellett egy kisebb farkú férfit, mint egy hatalmas, azaz széles és hosszú farkú férfit, aki persze szintén elvárná, hogy ezek mellett az adottságai mellett vegyem be tövig a farkát a számba, s még mozogjak is úgy, hogy kielégüljön, anélkül, hogy részemről ne legyen mindebből hányás szex. Ezen felül egy kisebb farkú férfi is lehet ügyes az ágyban , s kielégíthet anélkül is tökéletesen, hogy a nagy farkát hiányolnám, nem a méreten múlik, jó e egy nőnek az együttlét egy férfival szerintem, hanem a technikán. Illetve a tenni akaráson . Bevállalod e a véghezvitelét úgy, ahogy nekem jó, nem e hagyod abba hamarabb a kielégítésemet, mint ahogy nálam az megtörténne, nem e mondod azt sértődötten, az egészet abbahagyva, ha jelzek finoman, irányító jelleggel, hogy picit másképp kellene, hogy "Akkor csináld magadnak!" - Én is tudom, hogy nem minden férfinál kell mindig mindent ugyanúgy csinálni, s akkor jó tartósan két fél között egy kapcsolat, ha az ágyban is mindkét félnek tartósan jó a kielégülése, ehhez tanulnunk is kell kicsit, kinek mi és hogyan jó. Senki nem így születik, hogy a kisujjában lenne már minden ezen a téren is.
2018. máj. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!