Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt mell hypertrophiába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt mell hypertrophiában szenvedő lányok?

Figyelt kérdés
Csak szenvedtek miatta vagy azért találtok némi előnyöket is benne?

2018. máj. 5. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Szép dekoltázs. Jól állnak olyan felsők amibe mell is kell. Persze nekem nem olyan hatalmasak csak D-s kosár.

De van egy barátnőm akinek tényleg hatalmasak, kb 4szer akkora mint az enyém, és neki imája a barátja, hogy ekkorák. Viszont a lánynak néha kénytelen.

2018. jún. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. De mivel imádom a nagy ciciket, lenne esélye nálam egy ilyen lánynak.
2019. aug. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Az mi? Hiába kerestem nem találom
2019. nov. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Szerencsere nem. Ez nem nagy mell, hanem abszurd kategoria. Fizikai kinok, hatfajas, melltarto servkoto kategoria, mozgasban akadalyozo, de mit allhattak ki lelkileg, foleg ha bunko emberekkel talalkoztak.

Tobb ilyen not lattam, mind amugy csunya es kimondottan noietlen volt.

De szemelyesen egy nagyon abszurd teremtest ismerek. Teljesen leepult idoseket gondoz egy otthonban, es mindenkit olelget. Es elkerulhetetlenul beterit mindenkit azzal a kulon tomeggel. Nagyon anyaskodo termeszetu, viszont azok az idos ferfiak, akikkel lattam, rettegve, zavartan neztek.

2020. márc. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!