Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek volt egy éjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek volt egy éjszakás kalandja az hogy tudta megtenni?

Figyelt kérdés
Értem itt arra hogy én pl így néha egy két helyzetben vágyom rá de nem tudnám megtenni mert nekem ahhoz ismernem kéne az illetőt illetve megbíznom meg az is hogy belsőleg is tetszen. Sokan mondják hogy ilyen kalandokban nem számít a belső de én tényleg nem tudnék egy egy éjszakás kalandot megtenni úgy hogy egyáltalán nem ismerem vagy ha mondjuk még ha 1-2 órát beszélgetek vele és szimpatikus meg sok a közös téma,érdeklődés,értelmiségi szint is..stb maximum akkor de ahhoz meg tényleg nagyon "közös vonaton" kéne utaznunk. Ti hogy vagytok ezzel? 21/F

2018. máj. 6. 06:59
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Számít. Nekem fel sem állt a csajra, persze erről csak ő tehetett, ki nem állhatom a hangulat embereket, fú, soha többet, ilyennek még a közelébe se.... amikor "ismerkedtünk" olyan pont nem is volt ahol vonzó tényezőt tudtam volna benne találni, kb percenként változtatta a véleményét mindenről.

Nem tudtam mire induljak be, ahhoz nem vagyok elég ösztönlény hogy csak lyuk legyen.

Akinek ilyen személlyel van dolga, meneküljön. Egyik másik nem is... le fog húzni energia szinten is, nem hogy még a fszod felálljon rá.

2018. máj. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eddig még sehogy, nem csináltam ilyent.

21 évesen, érdekes hogy ezt gondolod... nincs baj ezzel.

Amit lent írtál így gondolom én is.

2018. máj. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egyéjszakás kalandok spontán jönnek és nem előre átgondolva.


Egy bulit/programot követően, vélhetőleg kissé illuminált állapotban, vagy a felfokozott hangulat varázsa alatt.


Ahogy a nevében is benne van: egyéjszakás, tehát csak arról szól,hogy a másikat szexuálisan abban az adott pillanatban kívánod.


Ez nem racionalitáson alapuló döntés,érzelem vezérelt, olyan agyblokkolós történet :)


Megvan a maga pillanatnyi varázsa, de legalább akkora kockázata is.

2018. máj. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez itt a(-z ön-)reklám helye?
2018. máj. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!