Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti belemennétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti belemennétek?

Figyelt kérdés
Ha egy nő mondjuk nyomulna rátok,eléggé. Lehet ,hogy nektek is bejön a nő. De ti nősek vagytok. Az asszony otthon elég nagydarab. Mit tennétek? Engednétek a csábításnak vagy nem?
2018. máj. 6. 20:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Pont az ilyen dilemmák miatt nem nősülök. :)
2018. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1 nem ez volt a kérdés...
2018. máj. 6. 20:50
 3/20 Ramone ***** válasza:
95%

Hűséget esküdnek a házasok első sorban...

Magammal nem tudnék elszámolni ha ilyenre vetemednèk hogy megcsalom a feleségemet és ez igaz a barátnökre is...

Hamarabb szakitanèk/válnèk el minthogy belemenjek ilyenbe ... Ez van nem minden pasi hűtlen k**sög

2018. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem hiszem. Ahhoz egy annyira elhidegült, barátságtalan házasságban kellene élnem, amiben a valóságban hamarabb adnám be a válópert, minthogy eszembe jusson a megcsalás.
2018. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nincs megadva minden fontos paraméter a kérdésben, így szerintem nem reprezentatívak a válaszok. Például beleírhattad volna, hogy ebben a szimulált helyzetben szeretik-e egymást a házastársak.
2018. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A sok álszent kamus pasi.... 4 azt nem tudom.
2018. máj. 6. 20:58
 7/20 A kérdező kommentje:
Bocsi 5nek szólt
2018. máj. 6. 20:59
 8/20 anonim ***** válasza:
Bár én nem vagyok házas ,de megtenném. Én csaltam már meg a barátnőmet és nem volt bűntudatom :) bármikor újra megtenném. Miután ez megtörtént már a barátnőmmel is jobb volt a szex :)
2018. máj. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
hát ha a másik nem olyan nagy darab...
2018. máj. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
#2: Tudom. A kérdés az volt, amit te írtál, a válasz meg az, amit én. Amúgy cseppnyi logikával könnyű kikövetkeztetni, hogy azért nem fogadok örök hűséget, mert úgysem tudnám betartani.
2018. máj. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!