Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti belemennétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti belemennétek?

Figyelt kérdés
Ha egy nő mondjuk nyomulna rátok,eléggé. Lehet ,hogy nektek is bejön a nő. De ti nősek vagytok. Az asszony otthon elég nagydarab. Mit tennétek? Engednétek a csábításnak vagy nem?
2018. máj. 6. 20:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nősnek se kell lennem ahhoz, hogy nemet mondjak erre. Egy sima kapcsolatban sem csalnám meg a párom. Attól, hogy nyomul rám egy csaj, még nem tépem le az ingem, és vetem rá magam. Nem minden férfi annyira ösztönlény, mint azt gondolod.
2018. máj. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hát attól is függ, ki nyomulna, és mennyire. Elég régóta hűséges vagyok, de még mindig nem merem kijelenteni, hogy soha nem inognék meg. Szerintem a legtöbb férfinek csak a lehetősége nincs meg a hűtlenségre... de hát tudjuk, hogy alkalom szüli a tolvajt.
2018. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%

Te vagy egy magától elszállt ócska ribi vagy,aki erre veri a puncusát,hogy meg tud szerezni nős pasikat


Vagy


Egy gyökér csávó,aki még soha nem volt szerelmes és valószínűleg nem is lesz,mert ennyivel letudja,hogy "az asszony otthon nagydarab".


Az asszonynak is udvarolhat egy helyes ,kigyúrt férfi,és hát akkor miért ne csalja meg a férjét,hisz neki is van egy kis pocakja...

Ehez fel kéne nőni.


És nem pontoznám le akinazt irta,hogy ő inkább nem házasodik,mert aki nem tud hűséges maradni az ne is kötelezze el magát azért,hogy tönkretegyen egy másik embert azzal,hogy nem rud a pitsáján megülni.

2018. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Igen azt hiszem engednék a vágyaknak !
2018. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Megkérdezném a feleségem hogy neki van-e más pasi aki bejön aztán ha igen akkor mehet a 4-es kombó
2018. máj. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A megcsalás sokkal gyakoribb, mint gondolnánk. Az esetek jelentős részében nem derül ki, és elég gyakori a megbocsájtás is. Nem is mindig anyagi okokból, hanem szetetetből.

Szóval azt gondolom, hogy kevesen tudnának ellenállni.

Minden tiszteletem azoké, akik megállják. Én nem tartozom közéjük, de nem vagyok rá büszke.

2018. máj. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én igent mondanék.Nyitott kapcsolatban élek szal nem kell hatudgálnom senkinek.
2018. máj. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
hazudgálnom senkinek:így akartam.
2018. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Van olyan csaj akinek nem tudnék ellenállni akkor sem ha itthon mindent megkapnék, de úgy hogy itthon semmit sem kapok így örülnék ha nyomulna rám így egy csaj.

A kapcsolat íratlan szerződés. Az elhanyagolás ugyanúgy ennek a megszegése mint a megcsalás.

Mi amúgy a kérdésed kiírásának oka?

35F

2018. máj. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nős, csak barátnős. Bár a barátnőm közel sem nagydarab, de ettől függetlenül előfordult már ilyen.

A módszer az volt, hogy tájékoztattam az eseményről, és megkérdeztem volna-e kedve a csajhoz. Egyre igent mondott, mert neki is tetszett, kettőről letiltott:)

2018. máj. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!