Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan legyek gyors és kemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek gyors és kemény a szexben ha alapvetően a lassabb, kényeztetősebb stílust szeretem? Mennyire gyorsan kell ilyenkor dugni és milyen technikákat, esetleg eszközöket használjak közben?

Figyelt kérdés

Milyen pózban lehet legkeményebben adni?

Hogy nem lehet elfáradni és idő előtt elspriccelni ha hosszú ideig dug így az ember?


Csak értelmes válaszokat kérek, köszönöm!


2018. máj. 7. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos van saját neve a póznak, de nem olvastam utána: misszionárius amiben terpeszben térdelsz. Abban a legegyszerűbb és a legkevésbé fárasztó. Szerintem.


Az idő előtt elspriccelés meg nem annyira póz-függő. Ha úgy érzed, hogy túl sokat érzel, vegyél fel olyan gumit, ami ezen tompít.

2018. máj. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a "kanalazó" póz a legjobb a célra. Mindketten az oldaladon fekszetek, a lány háttal van neked (mint alváskor a kiskifli-nagykifli). Kényelmes, sokáig bírod mozgás és spriccelés szempontjából is.
2018. máj. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!