Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kigúnyolt a partnerem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kigúnyolt a partnerem a farkam miatt. Akkor ez kicsi?

Figyelt kérdés

26 èves fèrfi vagyok! Volt már komoly kapcsolatom és sok egy alkalmas is. Most a legutóbbi nagyon rosszul alakult! Lezuhanyoztunk együtt már akkor láttam hogy nem stimmel valami! Rátértünk a dologra és elkezd nevetni! Kèrdezem mi az? Olyan szöveget nyomott le nekem hogy inkàbb le sem írom! Lényeg hogy szerinte a farkam egy vicc! Azt hozzá kell tennem mindig magabiztos voltam e tèren. 16/4 és ez egy àtlagos méret.


De ezentúl inkább félve fogom bevetni mert lehet ez tènyleg akkora amit inkàbb rejtegetni kell! Azt mondta ne legyek nagyra magammal mert a pö..öm is kicsi és ilyet akárhol talál. Nem vagyok jobb az àtlagnàl akkor mit akarok tőle? Hát teljesen lelombozott ezzel.


2018. máj. 7. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Trolloló
2018. máj. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pofàn is basztam volna egyből.
2018. máj. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát èn is ott hagytam.
2018. máj. 7. 16:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kirúgtam volna teljes erőből az ágyból és pucéron kivágtam volna a folyosóra. Ne aggódj, teljesen normál a méreted. Arról meg nem tehetsz, hogy benne a bálnapöts is kalimpál.
2018. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Wut??? Nem vele van a baj, hanem a csajjal
2018. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 xKakashix ***** válasza:
egy ribi volt a csaj :D tuti vágtam is volna kifele egyből, nem nálad volt a baj nyugi, emiatt ne vesszen az önbizalmad 23F
2018. máj. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Egy ütéssel levered. Aztán jól megkötöd. A papírjait kidobod egy folyó partján, de úgy hogy megtalálják.

Majd addig van egy szexrabszolgád amíg csak kívánod.

Ha meg meguntad akkor mehet a folyóba ő is.

2018. máj. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Ne etesd a trollt!
2018. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!