Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Titeket zavar?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar?

Figyelt kérdés
Lányok! Titeket zavar, ha pl. séta közben a pasitok egy másik nőt néz? Féltékenyek lesztek?

2018. máj. 7. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Igen zavar ha feltűnően néz,illetlen dolognak tartom.Nem féltékenység ,hanem rosszul esik.
2018. máj. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
A párom kultúráltabb, mint én. Sokszor megjegyzem neki, ha szép nőt látunk, max annyit mond rá, hogy ja tényleg csinos.
2018. máj. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem emberfüggő. Engem nem feltétlenül zavar nagyon, persze felkapom rá a fejem, hogy hát mégis mit néz. Ha sűrűn csinálná, az zavarna, szóvá tenném. :)
2018. máj. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Az enyém akkor nem néz meg más nöket, tulságosan szeret 🤗
2018. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Áhh én eléggé bi vagyok ilyen vonzódás téren szóval én meg tudom érteni xD Sőt még oylan is van h még mondom is neki hogy "ú nézd milyen jó segge van annak a csajnak" :D

Vagy poénból megjegyzem h na azt a csajt adnám hármasra :D

2018. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

rosszul esik de a pasik már csak ilyenek...

aki menni akar az ugyis le lép, annak meg helo van...

20L

2018. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem is zavar, elég féltékeny típus vagyok. Mondjuk, ha tényleg szép a csaj, akkor belátom. :D
2018. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem sose zavart, együtt nézzük őket általában. :D
2018. jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!