Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pár nap múlva leszek 21 éves,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár nap múlva leszek 21 éves, és egy lánnyal sem voltam. :/ Nagyon zavar engem, hogy még nem szexeltem 21 éves létemre, fiú vagyok. Lányok, ciki ez?

Figyelt kérdés

Lehet még párkapcsolatom, ha ennyi idő alatt nem volt semmi. Fog változni ez szerintetek?



Üdv

21f


2018. ápr. 7. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem gáz, nyugi :)
2018. ápr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Még fiatal vagy és persze hogy lehet kapcsolatod:)

17/l

2018. ápr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem ciki, de minél később veszíted el, annálnehezebben állsz rá állítólag a dologra, legalábbis ezt mondták felvilágosításon, hogy aki 16-17 évesen nem legénykedett, az 20-21 éven ne akarjon egyből nagylegény lenni
2018. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt úgy is azt fogják mondani, hogy nem gáz. Közben a való életben meg cikinek tartják, és 90%uk esélyt se adna neked :)
2018. ápr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Full röhögnek rajtad,csak nem mondják ki a kis kígyók.
2018. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de sokkal rosszabb, mintha 21 éves szűz lány lennél.
2019. febr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!