Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy 19 évesen nem áll fel rendesen?

Figyelt kérdés
Észrevettem,hogy az utóbbi hónapokban a péniszem egyszerűen nem áll fel rendesen. Ha néha merevedésem van akkor egyszerűen nem tartós hanem rögtön kezdi az eredeti állapotát visszanyerni. Sokszor pedig fel sem áll.

2018. máj. 8. 09:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinu sok a stressz ez okozhatja
2018. máj. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Stressz... abszolút a stressz.
2018. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Reggeli merevedésed van?

Önkielégíteni tudsz?

2018. máj. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Néha van reggeli merevedésem.


Az önkielégítés sem megy mindig mert nem áll fel sokszor rendesen és nagyon ritkán szoktam önkielégíteni.

2018. máj. 8. 10:11
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem szervi oka van, hanem lelki. Vagy sokat izgulsz, vagy keveset alszol. Próbálj változtatni ezen, és akkor helyre fog jönni.
2018. máj. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Évek óta alig alszom mivel éjszakánként állandóan felkelek és persze minden napom az idegeskedéssel telik el.
2018. máj. 8. 10:18
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Stressz, hormonhiány, gátlások, vérkeringési bajok.
2018. máj. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerintem mindegyik közrejátszik benne.
2018. máj. 8. 10:32
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akkor meg is van a válasz...most akkor változtatni kell.😀
2018. máj. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Jah, hát akkor ez valamilyen szorongásos-depressziós dolog. Gondolom nem is szoktál úgy isten igazából kanos lenni. Kicsit aktívabb életet tudnék javasolni. Töltsd el hasznosan a szabadidődet. Sportolj(!) és csináljatok sok programot a haverokkal első körben, aztán nézd meg, hogy alábbhagy-e a szorongás. Én a te korodban, suli/munka után mindig mentem csavarogni és minden nap 11 után értem haza. Gyakorlatilag bezuhantam az ágyba és másnap reggelig meg sem mozdultam. Kb. 6-7 óra alvás volt, de azt viszont olyan mélyalvással töltöttem az alvás rövidsége és a fáradtság miatt, hogy általában tök jól aludtam.
2018. máj. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!